Ігровий автомат Bumper Сrop грати онлайн

Компанія Playson знаходиться на азартному ринку досить давно. За цей період платформа створила десятки апаратів. До списку творів фірми увійшов відео слот Bumper crop. Як тільки цей автомат з’явився в мережі інтернет, він миттєво набув популярності серед гравців. Основна сюжетна лінія Bumper crop – садівництво. Тому цей слот сподобається тим гравцям, які цінують працю на землі і люблять створювати красу своїми руками. Крім того, автомат насичений сюрпризами та спеціальними пропозиціями, які гарантовано, принесуть гравцю безліч цінних призів.

игровой автомат bumper crop

Ігровий автомат Bumper Сrop — багатий урожай азарту

Автомат Bumper crop має оригінальне оформлення. Наприклад, замість звичного однотонного забарвлення, основний екран апарату перетворився на город, де посилено, працює садівник. Відеослот має цікаву анімацію та приємну звукову підтримку. Тому, нудьгувати гравцю під час розіграшу точно не доведеться. В арсеналі автомата Небувалий урожай можна знайти 27 ігрових ліній та 5 барабанів. Максимальний розмір ставки на онлайн-апараті становить 108 кредитів, мінімальний 0.01. Панель керування слота дуже проста та інтуїтивно зрозуміла для кожного гравця. Під час обертання барабанів гравець може зустрітися з такими символами Bumper crop як: садівник, сонце, лійка, лопата та інші предмети праці. Допомагатимуть гравцю, формуватимуть успішні поєднання і карти, рангом від 10 до туза, за які також можна отримати непоганий прибуток.

Символи ігрового слота Bumper Сrop

Місія дикого знака відео слота лягла на плечі садівника. Якщо гравцеві не вистачить одного із символів для утворення виграшного ланцюжка, він може замінити його. Під час безкоштовних обертань, з’являється вже супер садівник, який приміряв на себе скаттер символу.

Правила игры
Секреты автомата
Все символы автомата Bumper Сrop
Правила автомата Bumper Сrop

Дерево з написом Wild виконує обов’язки дикого символу, займаючи при цьому весь барабан. Крім того, він може приносити фрі-спини, кількість яких визначає плодоносність дерева. Також гравець може зустрітися із деревом super wild. Воно також є диким знаком та запускає 10 бонусних обертань. Цей символ з’являється лише на 3 барабані.
Щоб потрапити на простори бонусного раунду, необхідно повністю виростити рослини. Відбувається це в такий спосіб. Під кожним із барабанів відображатиметься стадія розвитку дерева. Щоб воно почало рости, на кожній секції повинні з’являтися по порядку такі знаки як: лопата, насіння, лійка, сонце та садівник. Після того, як дерево виросте, воно повністю займе весь барабанний відсік.

Перед тим як почати перевіряти свої здібності у садівництві, гравцеві потрібно вирішити кілька важливих організаційних питань щодо кількості ліній та величини ставки. Також йому необхідно визначитися із способом ведення розіграшу. Якщо він бажає самостійно обертати барабан, йому слід почати на кнопку у вигляді соняшника. А в тому випадку, якщо він захоче перекласти цей процес на плечі системи, тоді йому потрібно натиснути на клавішу А і відрегулювати кількість автоматичних спинів. Зібрати на слоті Bumper crop призову комбінацію можна за допомогою 3, 4 або 5 схожих знаків на лінії, при цьому розміщувати їх потрібно з 1 лівого барабана. Після отримання виграшу, гравець може стати учасником ризик-раунду та збільшити його в кілька разів. Потрапити до цього туру можна одним натисканням на клавішу у вигляді таблички з трилистником. На просторах даного раунду, гравцеві потрібно правильно визначити горщик із розсадою.

Слот Небувалий урожай має всі необхідні умови для комфортного проведення часу. Він дозволить гравцям перевірити на собі здатність до садівництва, отримати величезну кількість яскравих вражень і, звичайно, стати власником великого виграшу.