Ігровий автомат Book of Ra грати онлайн

Игровой автомат Book of Ra

Ігровий автомат Book of Ra має у своєму арсеналі 5 барабанів і 9 ігрових ліній, на будь-яку з них можна зробити ставку 100 кредитів. Для початку гри виберіть кількість активних ігрових ліній, величину ставки і натисніть кнопку старт. Грати в Book of Ra безкоштовно дуже просто – достатньо запустити слот автомат і на ваш віртуальний ігровий рахунок потрапить 100 кредитів. Якщо навіть кредити на гру скінчилися – нічого страшного. Перезавантажте сторінку та ігрова валюта буде знову на вашому рахунку!

Всі назви апарата: Book of Ra | Книжки Індіана Джонс | Книга Ра | Бук Оф Ра | Книга Ра

Безкоштовна гра на ігровому автоматі Book of Ra

назва Символ випадання5х 4х та 1 будь-який символ 3х і 2 будь-які символи 2х і 3 будь-які символи
Книга Ра Книга Ра 1800 очков 180 очков 18 очков
Фараон символ фараон 2000 очков 400 очков 40 очков 5 очков
Археолог археолог 5000 очков 1000 очков 100 очков 10 очков
Золота статуетка Золотая статуэтка 750 очков 100 очков 30 очков 5 очков
Жук скарабей жук скарабей 750 очков 100 очков 30 очков 5 очков
Туз А символ туз А 150 очков 40 очков 5 очков
Король К символ Короля 150 очков 40 очков 5 очков
Королева Q символ королевы 100 очков 25 очков 5 очков
Валет J Символ Валет 100 очков 25 очков 5 очков
10 символ 10 100 очков 25 очков 5 очков

Символы на экране

Одним із найголовніших символів є Книга Ра, адже саме він змінює символи для отримання виграшної комбінації. Також у цій грі у вас єшанс отримати 10 безкоштовних обертань, це відбудеться при випаданні 3 книг. Але це ще не все, НОВОМАТИК зробив ще один чудовий пункт: коли проходять безкоштовні спини, один барабан заповнюється символом, який вибрав автомат.

Ризик гра на подвоєння автомата Книга Ра

Зігравши в гру на подвоєнняВи спробуєтевипробуватиудачу в ігровому автоматі Book of Ra онлайн іподвоїтивиграш при випаданні вдалоїкомбінації. Для цього достатньо вгадати колір карти. Вгадавши карту -виграш подвоїться, за неправильну відповідь -обнулиться.

игра на удвоение

выигрыш в игре на удвоение

Ризикувати у грі Book of Ra безкоштовно можна скільки завгодно. Кожному символу належить свій коефіцієнт, при виграші це враховується, на скільки він помножиться. Гра в Книжки захоплює і притягує до себе. Секретом успіху ігрового автомата Книжки є поєднання анімованої графіки, мелодійного звукового супроводу та цікавої сюжетної лінії.

У Вас є можливість, ознайомитися з ігровим автоматом Книга Ра, за безкоштовні ігрові фішки, і вникнути в саму сутність цієї гри, не витративши при цьому ні копійки. Граючи віртуальними грошима, ви не відчуєте різницю, з грою на реальні. Вам надається право вибору використання різних видів валют, що надає великі привілеї.

На нашому сайті є величезний асортимент ігор. Але ми вам рекомендуємо зіграти саме на цьому слоті і випробувати всі привілеї ігрового автомата. Тому що вона принесе вам удачу і ви отримаєте море задоволення від гри.