Ігровий автомат Bonus Bears грати онлайн

Ігровий автомат Bonus Bears, в який можна грати безплатно і без реєстрації, оснащений п’ятьма барабанами, двадцятьма п’ятьма активними ігровими лініями та двомастами п’ятдесятьма монетами. Слот маєнеобхідні атрибути: вілд символ, символ розкиду, системою заохочення та безкоштовними обертаннями.

Гра справить на вас приємне враження дизайном і сюрпризами. Розмір ставки в ігровий автомат в діапазоні від одного цента п’яти доларів, що означає ставку до п’ятдесяти доларів на лінію або тисячі двохсот п’ятдесяти доларів на одне обертання барабанів при максимальних параметрах. Вигровому автоматі Bonus bears ведмідь — дикий символ, він замінює необхідне зображення для отримання виграшної комбінації, а ось вулик – це символ розкиду, якщо вам випаде або більшезображень в одній ігровій лінії, на вас чекає бонусний раунд. Суть заохочувальної гри полягає в тому, що гравець обирає дерево, на яке піднімається ведмідь у пошуках меду. Кожен горщик принесе винагороду.

В ігровий автомат Bonus bears ви можете зіграти безкоштовно і без реєстрації, або зіграти в нашому онлан казино і заробити реальні гроші. Данийвідеослотза короткийчасподарує гравцям настрій та всілякі бонуси.