Ігровий автомат Blood Suckers грати онлайн

Тематика про вампірів давно розкривалася в літературі та фільмах. Історії про Графа Дракулу лякали і зачаровували, а в голові виникав черговий стос питань. Варто згадати нашумілу сагу Сутінки, яка підняла хвилю ажіотажу серед населення нашої планети. Провайдер Net Entertainment, проаналізувавши актуальність і доречність подібного сюжету, вирішив впровадити його в рамки своєї брендової гри, що має назву Blood suckers. Темна та загадкова пригода занурить гравця у світ напівтемряви, таємних куточків, познайомить із персонажами та дозволить відчути на власному прикладі всі нюанси нічного життя та полювання на видобуток.

Особливості грального автомата

Графічні дизайнери у своїй роботі перевершили очікування багатьох гравців, адже візуальний бік слота захоплює продуманістю та деталізованістю. Завдяки вдало скомпонованим кольорам, загальна колористика гри повністю відповідає задуманому антуражу. Гра розгорнеться на зловісному, туманно-сірому тлі, який таїть у собі безліч загадкових історій. Особливий настрій задає музичний акомпанемент, який не лише додає динаміки, а й викликає належне яскраве враження. Схема побудови інтерфейсу дуже проста, і, швидше за все, знайома практично будь-якому гравцю. У грі задіяно п’ять барабанів та двадцять п’ять виплатних ліній, індикатори яких компактно розташувалися з обох боків від ігрового простору. Під барабанами як завжди має місце панель управління, під якою в режимі реального часу транслюються всі активні показники гри.

Символи ігрового автомата

символы игрового автомата

Слот характеризується унікальним набором персонажів. Тут варто приділити увагу графіку, адже кожен герой настільки вдало підібраний та промальований, що створюється ефект присутності. Крім зголоднілих вампірів на екрані з’являтимуться різні талісмани, що захищають від нечисті. Серед них промайне свята вода, часник, арбалет і так далі. Слот передбачає наявність особливих персонажів, серед яких дівчина, в шию якого впивається кровожерний вампір. Ця картина є диким вайлдом, до функції якого входить заміна елементів, що заважають формуванню виграшу. Ще один персонаж, який здатний порадувати додатковими функціями – це дівчина у білій весільній сукні.

Ця героїня грає роль скаттера, забезпечуючи виграш на довільних позиціях. Знак розкиду своєю триразовою появою гарантує гравцеві комплект бонусних прокруток. У момент цих обертань отримані призи зараховуються на рахунок із трикратним множенням, що порадує будь-якого користувача. Останнім особливим елементом є зображення закривавленої сокири та колу, адже саме ця картинка є бонусом.

Бонусна гра

Бонусний рівень активує у випадку, коли на поле випадає три бонусні символи. Даний раунд відкривається в окремому вікні і є підземелля з безліччю трун.

бонусный уровень

Мета гравця полягає у знищенні вампірів, які вискакують із відкритих трун. За кожного спійманого вампіра гравець отримує приз. Рівень закінчується, якщо замість вампіра з труни вилетить зграя кажанів. За рештою персонажів, не наділених особливими функціями, додається комплект коефіцієнтів виплат, які визначають величину того чи іншого виграшу.

Для любителів таємничості, містики, Дракули та інших історій про вампірів розробка від Net Entertainment точно припаде до душі. Тематична гра Blood suckers здатна донести до гравця все авторське посилання та задум, подарувати незабутні відчуття та забезпечити високу продуктивність процесу!