Ігровий автомат Big Kahuna грати онлайн

big kahuna

Відправитися в чудову подорож на Гавайські острови тепер може кожен гравець: слід лише запустити відео-слот Big Kahuna, і Ви опинитеся в екзотичному світі. Тут можна буде познайомитися з веселою мавпою, ігуаною, скуштувати різні фрукти та пізнати деякі таємниці цих островів. А також заробити чималі гроші, адже розробники наділили гру максимальною кількістю бонусів та інших опцій.

Загальний опис автомата Big Kahuna

В ігровому слоті Big Kahuna можна насолодитись дивовижними символами, які розташовуються на п’яти ігрових барабанах. А також усі символи можуть давати виграшні комбінації, що розміщуються на дев’яти лініях виплат. У Вас буде чудова нагода перемогти в цьому відео-слоті, оскільки він наділений досить великою кількістю бонусів.

Кожен гість буде приємно вражений барвистістю слота Big Kahuna. А це й не дивно, бо Гаваї – це свято, а які ж веселощі без яскравих фарб. Варто відзначити і якість графіки, оригінальність дизайну та унікальність музичного оформлення. Всі ці параметри дають право назвати ігровий слот одним із найкращих серед величезної кількості інших апаратів.

У Big Kahuna інтуїтивно побудований інтерфейс дозволяє швидко призвичаїтися і почати заробляти в кожному запуску барабана. До речі, якщо перейти в режим Експерт, то можна активувати певну кількість авто-пусків барабана, де налаштовується і потрібний розмір ставки.

Опис символів

У слот-машині Big Kahuna є 12 ігрових символів, які складаються у виграшні комбінації, починаючи з лівого краю апарату, причому деякі дають виграші при випаданні двох символів. Так кожен із символів Big Kahuna подарує Вам певне збільшення ставки, тому за ігрові символи можна повернути:

У відео-слоті є й особливі символи, які дозволяють заробити просто неймовірні гроші. Серед них на Вас чекають такі символи:

— Wild. Символ ‘Big Kahuna’ відіграє роль дикого символу, який може доповнювати всі комбінації із фруктами. Також цей символ дає максимальні виплати в слоті, він може помножити ставку від двох до 8000 разів, причому мінімальна виплата належить лише за один символ.

— Скаттер. Символ Веселої мавпи відіграє роль символу розкиду, тому цей символ пропонує отримати максимальну кількість виплат, оскільки він дає виграш як множення підсумкової ставки в 3-200 раз. До речі, оплачується навіть два символи, що випали на екрані.

—Бонус-символ. Символ Вулкану виступає бонусним символом і три-п’ять символів запустять преміальний раунд «Вулкан», у ньому Ви можете заробити різні додаткові множення ставки (25-2500 ставок). Потрібно лише вгадати який фрукт потрібно піднести богам, щоб вони зупинили виверження вулкана.

-Бонус-символ. Символ Маскиідола є бонусним символом, який запускає однойменну преміальну гру. Для її запуску необхідно зібрати три-п’ять символів, тоді перед Вами з’явиться додаткове вікно, в ньому слід вибрати одну з масок. Вона і принесе Вам виграш в 14-4375 ставок, все залежатиме від цінності маски, яку Ви оберете і від кількості масок, що випала.

В ігровому автоматі Big Kahuna святковий настрій та гавайські веселощі переслідуватимуть усіх гравців. А наявність великої кількості прибуткових опцій та високих коефіцієнтів виплат допоможе заробити великі грошові призи, так що не варто гаяти час, швидше вирушайте у захоплюючу подорож на Гаваї. Успіх неодмінно буде на боці відважних гравців у слоті Big Kahuna!