Ігровий автомат Big Chef грати онлайн

big chef

Тепер кожен гість ігрового залу PlayMaxima може відкрити свій французький ресторан і заробити неймовірний капітал, оскільки компанія Microgaming розробила унікальний ігровий автомат Big Chef. Тут на Вас чекає кулінарна тематика — у Вашому ресторані будуть готуватися найвишуканіші страви і працюватиме багато професіоналів, тому ви обов’язково залишитеся з великим прибутком.

Загальний опис автомат Big Chef

В ігровому слоті Big Chef можна насолодитися чудовою графікою та унікальним дизайном, які підігрівають азарт та переносять у світ віртуального ресторану. Відмінна музика подарує приємну насолоду від онлайн-ігри, і Ви напевно залишитеся під великим враженням. Що ж до інтерфейсу, то він побудований дуже зрозуміло і просто, тому в дуже короткі терміни Ви розберетеся з грою і зможете отримати максимум виграшів.

Ігровий процес у грі Big Chef розгортається на п’яти ігрових барабанах, символи на них складаються на п’ятнадцяти ліній виплат у виграшні комбінації. Окрім звичайних виплат, у слоті Big Chef можна взяти участь у бонусній грі, а також отримати додаткові безкоштовні спини. Наприклад, символ накритої страви ресторану з’являється лише на п’ятому барабані, при цьому символ дарує один фрі-спін, в якому активується особлива опція. Дикий символ заповнює колонки барабана, підвищуючи можливість виграшу в кілька разів.

В ігровому автоматі Big Chef Ви зможете насолодитися приємною тематикою кулінарного бізнесу, а також отримати великі винагороди, оскільки діапазон ставок досить великий. Саме тому кожен гість зможе вибрати розмір ставки, що підходить для нього. На один спину можна поставити від 15 центів до 7,50 доларів. Як бачите, вибір досить великий, так що і виграші у слоті Big Chef можуть мати величезні розміри.

Опис символів

На вас чекає 11 ігрових символів у відео-слоті Big Chef, які дають виграшні комбінації зліва направо на 15 можливих лініях виплат. Причому розмір виплат залежить від вашої поточної ставки. Наприклад, при мінімальній ставці 15 центів можна отримати такі виплати:

В ігровому слоті Big Chef є кілька особливих символів, які пропонують отримати досить приємні додаткові виплати:

— Wild. Символ «Big Chef» є диким символом у грі та надає Вам право на отримання додаткових виплат, оскільки завершує виграшні комбінації з будь-якими символами. Але ось винятком є ​​скаттер та бонусні символи. Також дикий символ приносить множення ставки 1,50-50 разів у звичайній грі і має особливі опції в бонусній.

— Скаттер. Символ меню ресторану пропонує отримати 0,15-15,00 кредитів, при цьому він активний у будь-якому місці. Даний символ у кількості трьох-п’яти штук подарує 10 фрі-спінів з множником – 2. Під час бонусної гри на Вас чекає приємний сюрприз у вигляді активації особливої ​​опції – Rising Wilds, коли дикий символ по черзі заповнюватиме ігрові барабани смугами. У разі удачі можна непогано заробити у цій безкоштовній грі.

—Бонус-символ. Символ Накритої баранчиком страви подарує один безкоштовний спин, якщо на останньому барабані Вам пощастить його зловити.

Почати грати в Big Chef дуже просто, слід тільки:

  1. Зробити ставку (кнопка Ставка) та у випадаючому меню вибрати вартість монети та кількість монет для ставки.
  2. Запустити гру (кнопка Спін).

Переваги грального автомата

Онлайн-слот Big Chef пропонує гравцям отримати максимум азарту та виграшів, а також насолодитися кулінарними вишукуваннями. В ігровому автоматі на кожного гостя чекає багато приємних сюрпризів:

Наявність особливого дикого символу, який замінить символи у грі, але й максимально оплачений.
Наявність скаттера, який запускає бонусний раунд.

В ігровому слоті Big Chef кожен гість зможе стати великим господарем французького ресторану та заробити просто неймовірні суми коштів. Ви зможете насолодитися приємною атмосферою ресторану, де безліч бонусних опцій дають великі перемоги. Наприклад, тут є дикий і скаттер символи, а також бонусний символ. Усі вони подарують Вам великі виплати та допоможуть здійснити свою мрію!