Ігровий автомат Big Break грати онлайн

big break

Всі ми любимо відпочинок і веселе проведення часу, оскільки у світі, де така важлива праця, досить високо цінується і хороший якісний відпочинок. Ігровий автомат Big Break від компанії Microgaming, звичайно ж, не запропонує вам поїздку на Ямайку, але дасть вам можливість заробити непогані гроші у захоплюючій та цікавій грі. Граючи на слоті Big Break, ви подумки перенесетеся в дику фауну із забавними тваринами та соковитими фруктами, а стильний музичний супровід підніматиме вам настрій у цьому процесі. Розглянемо цей ігровий емулятор докладніше, щоб у вас не залишилося сумнівів у правильному виборі азартної розваги.

Опис ігрового автомата Big Break

Ігровий відеослот Big Break – це п’ять барабанів і 15 ліній, на яких ви будуватимете ігрові символи, що обіцяють вам відмінні призи. Для того, щоб отримати грошову винагороду, вам необхідно обертати барабан в надії, що від двох до п’яти однакових символів вишикуються в одному ряду на активній лінії (крім тих, де бере участь символ розкиду). Графіка гри рясніє соковитими та яскравими фарбами, які зададуть вірний емоційний тон грі. Є у слоті та додаткові можливості. Це цілих два диких символи, скаттер, що з’являється в будь-якому місці на барабанах, безкоштовні обертання, які також можна при сприятливому збігу обставин продовжити, а також захоплююча бонусна гра. Прогресивний Джек-пот у цьому ігровому автоматі не розігрується. Ризик гри на подвоєння призової ставки також відсутній.

Як грати на слоті Big Break

Як звичайно, на початку гри ви визначаєтеся з числом ліній і кількістю монет на кожну, керуючи кнопками «lines» та «coins». Номінал монет виставляється за допомогою ‘+/-‘. Користувачі, що грають на високих ставках, відразу можуть скористатися опцією «bet max». Щоб запустити обертання барабанів, ви натискаєте «spin». Виграшна лінія загориться і ви отримаєте виграш, відповідно до таблиці виплат і вашої ставки. Коефіцієнти виплат ви можете вивчити в «view pays».

Бонусна гра

Якщо вам пощастить зловити п’ять різних мавп на одній лінії, то відкриється бонусний раунд гри під назвою Surf’s up, в якому ви можете збільшувати ваш прибуток до 50 разів. Ця гра на додатковому екрані пропонує вам віртуальний серфінг, за який ви, можливо, будете винагороджені цінним грошовим призом. Смішні мавпи, які є героями цієї гри, кататимуться на дошках для серфінгу. Вибирайте кумедних мавп, і чим більше їх виявиться на барабанах, тим більшою буде ваша виплата.