Ігровий автомат Big Bang грати онлайн

Поціновувачам онлайн-розваг напевно сподобається той факт, що відтепер на зірки та планети можна помилуватися не лише через потужне скло телескопа. Популярна і широко відома компанія NetEnt пропонує користувачеві зробити захоплюючу віртуальну міжгалактичну подорож, що дозволяє розкрити секрети найтаємніших куточків Всесвіту. Гарні види планет, а також величезний грошовий куш, який допоможе зірвати множник, що росте залежно від успіхів гравця, привертають до відео слоту Big Bang поціновувачів красивого оформлення і запаморочливих виграшів.

Особливості ігрового автомата Big Bang

линии игрового автомата


Серед переваг ігрового автомата, що рекомендується, можна виділити лаконічний інтерфейс, функціональні клавіші якого зрозумілі і містять підказки. Тому, навіть якщо ви ще жодного разу не були в безмежному Космосі, відсутність належного досвіду не стане перепоною для досягнення поставленої мети! Ігровий автомат Big Bang має звичний функціонал: можна сказати, що ігровий Всесвіт розташовується на 5 барабанах і 25 активних лініях. Для досягнення найкращого результату слід задіяти в ході гри всі лінії для виплат. Для одного спина мінімальна сума ставки дорівнюватиме 25 ігровим кредитам, а максимальна — 100 кредитів.

Символи ігрового автомата

все символы
символы игрового автомата

Ігровий автомат Big Bang приносить чудову фіксовану виплату, яка стане вашою, якщо 5 сонячних символів вишикуються в ряд на активній лінії, формуючи максимально вигідний парад планет. Тут же існує і накопичувальний джек-пот — індикатор, розташований у нижній частині екрана демонструє користувачам його суму, що постійно зростає. Відео слот Big Bang має високий рівень віддачі виграшних коштів, що наближається до 96%.

Підкорити інші Галактики не складно — так само, як і складати оплачувані комбінації з піктограм, яких налічується всього 10. Всі представлені в таблиці виплат ігрові фішки є зображенням реалістично виконаних планет різних кольорів.

Однак особливу увагу потенційному гравцеві слід звернути на дикий символ, який може зробити автоматичну заміну будь-якого значка, допомагаючи при формуванні результативної комбінації. Ігровий автомат Big Bang також може похвалитися наявністю множника, що постійно збільшується, лічильник числових значень якого розташовується в лівій частині інтерфейсу слота. Запустити цю унікальну опцію, яка здатна збільшити суму початкової ставки в 32 рази (максимальний коефіцієнт) можна після випадання будь-якого призового поєднання.

wild символ

Варто зазначити, що така нестандартна опція, як прогресивний лічильник множників, приваблює до ігрового автомата Big Bang велику кількість користувачів, які бажають перевірити рівень своєї успішності. Цінителі азартних ігор, що запускаються в режимі онлайн, не помічають відсутності інших додаткових міні-ігор, на кшталт традиційних бонусних фрі спинів та ризикового раунду. Все замінює чудово працюючий лічильник, який запалює в душі користувача спрагу перемог — гравець може уявити себе в ролі справжнього космічного рейнджера, кожен постріл якого потрапляє в ціль.

Слід лише безперервно обертати барабани і очікувати на випадання оплачуваної комбінації, яка не тільки приносить на ігровий рахунок колосальні суми, але й пропорційно збільшує значення лічильника (множник подвоюється з кожним результативним спином, досягаючи 1, 2, 4, 6, 8, 16, 32) .

Відкрийте для себе таємничу історію виникнення Всесвіту, тим більше, що навіть виграш стандартної фіксованої виплати принесе одну тисячу ігрових кредитів! Подібну виплату приносить значок Сонце, яке є диким символом і також може формувати призові комбінації.