Ігровий автомат Жуки Deluxe грати онлайн

Игровой автомат Beetle Mania Deluxe

Ігровий автомат Beetle Mania Deluxe від виробника слотів Gaminator – продовження відомої азартної гри Жуки, яку так люблять багато шанувальників цієї серії. Безкоштовна гра дійсно порадує навіть найвишуканіших гравців, адже сюжет автомата «Букашки» розповість про веселе життя казкових комах. Найголовніше, що для гри не потрібна реєстрація або відправка смс-повідомлень, все абсолютно безкоштовно зрозуміло і відкрито.

Символи ігрового автомата Beetle Mania Deluxe

Символи ігрового автомата різноманітні жуки, метелики, сонечка, метелики тощо.

Таблица символов в игровом автомате

Так як ігровий автомат користується величезною популярністю, у нього з’явилося багато альтернативних назв.

Всі назви апарата: Beetle Mania Deluxe | Сонечко | Жуки Бітл Манія | Букашки | Веселий Жук

В ігровому автоматі Beetle Mania Deluxe можна виставити до 10 активних ігрових ліній, що знаходяться на 5 барабанах. Досить стандартна схема для гамінаторів серії Deluxe. Комбінації ігрових символів докладно описані ще до початку ігрового процесу, це зроблено для того, щоб знали які символи і в якому порядку краще збирати.

Безкоштовна флеш ігра на слоті Сонечко

Бітл Манія Делюкс це унікальний витвір мистецтва у світі азартних ігрових апаратів від Гамінатор. Слот сонечка подобатися гравцям, оскільки володіє дуже простими правилами гри. Для повних новачків Beetle mania Deluxe існує безкоштовний режим гри. Для керування ігровими автоматами використовуються кнопки Start або Bet.

Риск игра игрового автомата Жуки

Все, що потрібно для початку гри: вибрати кількість ліній, зробити ставку на лінію і натиснути кнопку Старт. Комбінації з сонечками, равликами, метеликами та бджолами приносять найбільший прибуток. Також на автоматі Beetle mania Deluxe є стандартна ризик-гра від Гамінатор, де можна подвоїти виграш, якщо вгадати кольори закритої гри. Вгадувати доведеться між двома кольорами – червоним та чорним.

Класичний ігровий слот Beetle mania Deluxe підкорить вас своєю доступністю, простотою правил та щедрими виграшами. Якщо ви вважаєте себе шанувальником ігрових апаратів, то наш віртуальний ігровий зал PlayMaxima це те місце, яке вам необхідно відвідати, щоб вгамувати бажання організму в адреналіні та азарті. Ми не стоїмо на місці, а щодня розвиваємося виключно для вас.