Ігровий автомат Beach грати онлайн

Игровой автомат Beach играть онлайн

Якщо поціновувачам онлайн-розваг раптово запропонують пригадати найбільш щасливі моменти свого життя, то гравці напевно заговорять про довгоочікувану літню відпустку, яка неодмінно пов’язана з ласкавими променями теплого сонця, тихою піснею прибою та обов’язковою поїздкою на море. Відтепер спогади про насичені дні відпочинку не обмежуються переглядом літньої колекції фотографій, адже чудова та широко відома компанія-виробник NetEnt випустила найцікавіший відео слот, який відрізняється чудовою графікою та якісною візуалізацією літніх пригод!

Особливості ігрового автомата Beach

игровые линии

Серед обов’язкових предметів, які користувач зустріне в осередках ігрових барабанів, виявляться таємничі скрині зі скарбами, які виніс на піщаний берег непередбачуваний прибій, різнокольорові мушлі та морські камінці, майстерно стилізовані розробниками під карткові значки. Літній відпочинок, який стане реальністю незалежно від поточного сезону при виборі видовищного відео слота Beach, пов’язаний не тільки із чудовим неробством та милуванням чудовими морськими пейзажами. У ході обертання ігрових барабанів можна заробити вражаючі суми, які неодмінно стануть у нагоді згодом для реальної відпустки.

Технічні характеристики слота Beach налічують 5 ігрових барабанів, а максимальна кількість ліній для виплат, на яких гравець зможе вибудовувати оплачувані поєднання символів, досягає 20. Для початку гри слід активувати певну кількість лінійок — вибір користувача залежатиме від бажаної результативності ігрового процесу. Потім слід зробити ставку, визначивши кількість монет, що припадають на один спин за допомогою спеціальної функціональної клавіші. Керувати слотом не складно, а призначення кнопок, що є на екрані, цілком зрозуміло — інтерфейс гри русифікований.

Символи ігрового автомата Пляж

символы игрового автомата
символы игрового автомата

Складати призові комбінації необхідно за традиційною схемою — однакові ігрові піктограми вишиковуються на активній лінії відео слота, починаючи з лівого барабана (номер один), до правого барабана (номер п’ять). Відео слот Beach запрограмовано на чудовий відсоток віддачі ігрових засобів, що наближається до 97%.

Це може означати лише одне – ваш віртуальний відпочинок на пляжі буде вельми результативним; насиченим не лише візуальними враженнями, а й реальною можливістю заробітку. Тим більше, що гра Beach має чудову спеціальну символіку, представлену традиційною парочкою: диким символом і символом розкиду.

символ осьминог
Як оригінальний дикий символ гри Beach виступає веселий Восьминіг із хитрою посмішкою, який виникає в ході обертання ігрових барабанів виключно на реле номер 3. Нагадаємо, що дикий символ допоможе при формуванні призових комбінацій, замінюючи будь-які ігрові значки, крім інших спеціальних. Якщо формувати комбінації виключно із символів Wild, то вони будуть оплачуватись за подвійною ціною.