Ігровий автомат Beach Life грати онлайн

Ігровий автомат Beach life допоможе Вам відчути пляжне життя і виконає ваші бажання. Не сумнівайтеся. Разом з ним Ви потрапите на пляж у теплу атмосферу, з якої Ви не захочете повернутись. Морозиво, дівчата, пісок, сонце, скриня зі скарбами та ін. Це Ви побачите у вигляді символів. А вони будуть приносити Вам гроші і бонуси, від яких Ви божеволітимете.

В ігровому автоматіBeach life п’ять барабанів, двадцять ігрових ліній і тридцять п’ять виграшних комбінацій. Символіка гри змусить вас подумати, що ви загоряєте на пляжі і попиваєте коктейлі. Wild символ — зображення сонця, яка замінить символи для отримання виграшної комбінації. І він символ джек поту, який зірвати набагато простіше, ніж вам здається. Скриня зі скарбами — скаттер символ, він же запускає бонусну гру. У бонусній грі ви дізнаєтеся найпотаємніші куточки морських глибин. Перед Вами з’явиться дванадцять скринь, які необхідно відкрити, але ви маєте право відкрити тільки ту кількість, яка випаде на барабані.

Чим більше трапиться однакових символів, тим більший виграш. Витратити пару хвилин у цю гру. Воно того варте. Скільки Ви отримаєте багато нових вражень. А ще це цікава літня подорож. Ставки робіть на розсуд. Якщо Ви не знаєте, як грати, це не біда. Умови та правила легені. У процесі гри Ви зможете розібратися. В ігровий автомат можна грати безкоштовно та без реєстрації. Чи не опустіть свою можливість!