Ігровий автомат Battlestar Galactica грати онлайн

galactica

Компанія Microgaming створила унікальний відео-слот Battlestar Galactica, присвячений однойменному телесеріалу «Зоряний крейсер Галактика». Цей продукт присвячений фантастичній боротьбі за всесвіт, тому багато любителів фантастики були підкорені оригінальним сюжетом. В ігровому автоматі на Вас також чекає історія боротьби з сайлонами, але при цьому кожен гість ще й зможе чудово заробити та забрати собі великі грошові призи.

Опис ігрового автомата Battlestar Galactica

Унікальність ігрового слота Battlestar Galactica полягає у 243 виграшних комбінаціях, що складаються на п’яти ігрових барабанах. Тут можна насолодитися чудовою графікою та заробити величезні гроші, оскільки виплати переслідуватимуть Вас на кожному кроці. Прекрасний дизайн, захоплюючий музичний супровід та наявність трьох бонусних ігор дозволять отримати багато виграшів і насолодитися азартом на повну котушку.

Особливістю ігрового слота Battlestar Galactica є наявність трьох бонусних раундів, які можуть бути запущені в будь-який момент гри, тому варто дізнатися про них докладніше. Перший бонус-раунд має назву Ion Storm, в ньому будь-який барабан або дещо заповнюються диким символом. Це дає Вам право на отримання додаткових виграшів, що дуже вигідно. Але при фрі-спінах ця опція не працює. Друга бонусна гра також запускається спонтанно та має назву Run. У ній комбінації приносять виграш з обох боків слота, а будь-який із символів може перетворитися на символ Mystery. Під час цього раунду може запуститися опція Fight, коли випадкові символи стають дикими та поділяються на дві частини, даючи при цьому максимальну кількість виплат.

Також у слоті є і певна особлива опція, яка дозволить гравцеві підвищувати свій рейтинг. Чим більше Ви граєте, тим вищим буде рейтинг. А високий рейтинг – це часте випадання бонусних раундів, тому не варто гаяти час, швидше пускайтеся у світ великих баталій та грошей.

Як бачите, в ігровому автоматі Battlestar Galactica можна заробити досить великий капітал і зібрати максимальні винагороди, при цьому прості правила гри та великі виплати подарують кожному гостю величезну кількість азарту та приємних емоцій.

Опис ігрових символів

В ігровому слоті налічується 15 символів гри, які дають виплати, розташовуючись зліва направо. Заглянувши в таблицю виплат, Ви побачите, що винагороди у грі показані з урахуванням поточної ставки, тому поставивши лише 30 центів, можна заробити такі виграші:

Окрім вище перерахованих символів у грі Battlestar Galactica є й особливі символи, які дають додаткові виплати:

— Wild. Символ логотипу гри дозволяє зібрати додаткові виграші, оскільки є диким у грі. При цьому він дає виплати від 0,04 до 6,00 кредитів, а також має спеціальні опції в бонусній грі з фрі-спінами, оскільки в ній він йтиме смугами на барабанах.

— Скаттер. Символ космічного корабля грає в розкид і може принести виплату 1,50-15,00 кредитів, а також подарувати 15 безкоштовних запусків, у яких всі виграші будуть автоматично помножені на три.

Як розпочати гру

Насолодитися захоплюючою грою Battlestar Galactica дуже просто. Для того, щоб почати заробляти необхідно:

Зробити ставку (кнопка Ставка), у меню вибрати вартість монети і кількість монет для ставки.
Запустити барабани (кнопка Спін).

переваги

В ігровому слоті Battlestar Galactica кожен гравець зможе знайти безліч переваг, які дозволять насолодитися чудовим ігровим процесом. А саме:

Оригінальний сюжет гри пропонує поринути у світ фантастики та боротьби.
Наявність 243 ліній виплат дозволить отримувати максимум виплат.
Три спеціальні бонусні ігри запускаються довільно, а також дають значні виграші.
Наявність дикого символу дозволяє отримати додаткові грошові виплати.
Особливий скаттер-символ дарує не лише множення ставки, але пропонує 15 разів безкоштовно повертати барабани та ще й заробити потрійні винагороди.
В ігровому автоматі Battlestar Galactica кожен гість казино зможе насолодитися не тільки захоплюючим сюжетом гри, але й стане більшим володарем.