Ігровий автомат Azteca грати онлайн

Легенди та міфи знаменитих племен ацтеків та майя, корінних жителів Центральної Америки, відомі всім. Розібратися в цих деталях вам допоможе Ігровий автомат Azteca в який можна грати безкоштовно і без реєстрації. Він виконаний у класичному вигляді: п’ять барабанів і двадцять ігрових ліній (що є перевагою, тому що виграшні комбінації випадають часто). Щоб повернути барабани, натисніть кнопку Start.

На барабанах грального автомата є символіка, яка відповідає тематиці гри золото Ацтеків. Символ піраміди — дикий символ і він замінить інший символ отримання виграшної комбінації. Дівчина археолог — скаттер символ, вона подарує бонусну гру, якщо символи з її зображенням випадуть три або більше разів. У бонусній грі ви обертаєте барабан 12 разів безкоштовно. Але варто знати, що безкоштовний ігровий раунд працюєтільки за тією ставкою, яка встановлена ​​допочатку безкоштовних спинів.

Ще одна особливість даного слота — дворівнева гра, якщо випадають три або більше золотих масок. У першому рівні збирайте призи, коли випадають золоті статуетки. Після того, як призи зібрані, ви потрапляєте до храму Сонця. Ігровий автомат Azteca не позбавлений ризикової гри. Після кожної виграшної комбінації ви можете подвоїти виграш.

Гра захоплююча — якісна графіка, музичний супровід радує слух. Граючи безкоштовно та без реєстрації, ви нічим не ризикуєте та не витрачаєте час на введення особистих даних.