Ігровий автомат Aquarium (Акваріум) грати онлайн

Часто, бажаючи відпочити після робочого дня, ми сідаємо біля акваріума, щоб спостерігати життя милих рибок. Це заспокоює та налаштовує на позитив. Плавне переміщення риб по акваріуму, бульбашки повітря, що піднімаються догори, умиротворюють і допомагають забути про життєві проблеми. Ігровий автомат Акваріум наповнений гарним настроєм та азартом. А маленькі рибки, які живуть у ньому, подарують щасливим гравцям свої призи. Легковажний сюжет слота відволікає від повсякденності та занурює гравця у світ азарту та успіху. Гра на онлайн-автоматі Aquarium від бренду Playson приносить пристойні виплати та справжнє ігрове задоволення.

Игровой автомат Аквариум

Оформлення автомату Акваріум

Під характерне булькання бульбашок повітря відкривається ігровий екран. На демонстраційній сторінці, яскраво та привабливо оформленій, гравцям усміхаються мешканці акваріума, запрошуючи у захоплюючу гру.

На ігровому полі різнокольорові рибки, морські ковзани та зірки, обертаючись у осередках барабанів, складаються у виграшні комбінації. На дні акваріума розташувалася панель керування.

Основна гра

Онлайн-автомат Aquarium (Акваріум) — це п’ятибарабанний слот з 30-ма лініями для виплат. Кількість ліній для гри вибирає гравець. Це слід зробити на початку ігрового процесу.

игровой автомат аквариум

На лінію в залежності від фінансових можливостей та ступеня куражу гравець може поставити від 0.01 до 5 кредитів. Максимальна ставка – це заявка гравця на отримання головної ігрової виплати – Х5000.
Виграші з меншими коефіцієнтами доступні за більш скромних ставок. Усі коефіцієнти зафіксовано у спеціальних виплатних таблицях. Щоб поєднання символів зарахувалося як виграшне, три та більше ігрових символів повинні випасти на активній лінії. Якщо на екрані склалося кілька таких комбінацій, вони складаються — загальна сума відправляється на баланс гравця.

Морська зірка, що грає роль скаттер-символу, випадаючи у вільному порядку на екрані, без прив’язки до лінії, теж утворює виграшні поєднання за закріпленими за скаттером коефіцієнтів.

Найчастішому утворенню виграшних поєднань сприяють властивості дикого символу — Золотий рибки. Не треба загадувати бажання: рибка сама здатна замінювати будь-який символ у неповній виграшній комбінації.
Безкоштовних обертань та тематичної бонусної гри серед функцій автомата немає.

аквариум слот правила

Ризик-гра

Кожна вдала комбінація активує кнопку GAMBLE на екрані. Клікнувши по ній, гравець відкриває поле ризик-режиму. Ставкою у грі є остання виграна сума.

На полі – п’ять закритих карток та відкрита карта дилера. Мета гравця – вгадати колір закритої карти, вибравши потрібний варіант праворуч. Якщо вибір успішний, сума подвоїться. Можна вгадувати карту. Усього дається п’ять таких шансів. Помилка на будь-якому кроці закриває ризик гри, а ставка йде в казино.

Є другий спосіб виграти в ризик грі – вгадати масть карти. Ризику більше, але і ставка може зрости у разі успіху вчетверо. Ризикувати варто, адже на виході з ризик-режиму на рахунок гравця може впасти солідна, легко та швидко зароблена сума.

Онлайн-автомат Aquarium (Акваріум), розроблений компанією Playson, — це милий і позитивний слот з яскравим оформленням, відмінний варіант приємно провести час і виграти на дозвіллі приємні суми.