Ігровий автомат Aliens грати онлайн

Игровой автомат Aliens играть онлайн

Якщо гравець схильний часто замислюватися про таємниці, які приховані в безкрайньому і незбагненному Космосі, то варто негайно перейти до розгадки одного з секретів цивілізації, суть якого виражається в думці деяких учених, які авторитетно заявляють про існування позаземної раси, яка може бути вороже настроєна по відношенню до землянам. Принаймні подібну ідею намагається донести до любителів онлайн-розваг популярний виробник ігрового контенту NetEnt – компанія зі світовою популярністю, яка випустила видовищний ігровий автомат Aliens. Його сюжет дещо нагадує популярний блокбастер із елементами фантастики під назвою Чужий. Користувач з легкістю може уявити себе у ролі головного героя цього фільму, який прагне звільнити свою рідну планету від вторгнення невідомих і дуже небезпечних істот.

Опис ігрового автомата Інопланетяни

Великий відсоток гравців складає коло фанатів ігрового автомата Alien — напевно завдяки тому, що відео слот має досить реалістичну графіку, а ігровий процес відрізняється від стандартних алгоритмів гри більшості слотів. Варто зазначити, що функціонал віртуального слота Alien налічує 5 ігрових реле, а максимальна кількість ліній для виплат, на яких користувач зможе збирати результативні комбінації, дорівнює 15. Коефіцієнт віддачі виграшних засобів автомата перевищують 96%, що є відмінним показником і мотивує користувача з жорстокими та хитрими прибульцями.

Бонусні ігри та Чужі

Окремо варто відзначити наявність багаторівневої бонусної гри, яка є справжнім шедевром і здатна захопити уяву цінителів онлайн-розваг. Перший рівень міні раунду, що називається The Search, пропонує користувачеві зробити серію вільних спинів, що дозволить з легкістю заповнити ігрові осередки, що розташовані безпосередньо над полем для основної гри. Права на помилку немає — адже обертання барабанів, яке не дало результату, навпаки, сприятиме спустошенню ігрового осередку. Ця система гри передбачає процес накопичення вільного множника, який згодом здатний принести непогані виплати.
Якщо гравцеві вдалося вийти на другий рівень – The Encounter – у ході першої міні-ігри накопичивши достатню кількість смертоносної зброї, то тут уже доведеться активно протистояти інопланетянам. Забавна та небезпечна, інтерактивна гра на кшталт shooter приносить чудові виплати та радує користувачів своєю динамікою та видовищністю. Користувачеві необхідно вразити якнайбільше прибульців, розчищаючи собі дорогу до головної Обителі Зла.

До третього, найскладнішого, рівня бонусної гри дійдуть небагато, проте щасливому гравцеві потрібно буде зібрати в кулак всю свою волю і мужність — адже на фінальному рівні йому протистоятиме сама Королева Чужих, яку необхідно знешкодити. Найвищий рівень бонусної гри – The Hive зможе подарувати безліч приємних несподіванок на зразок колосального значення мультиплеєра, укладеного у бойову силу гранати. Користувач також може випадково отримати унікальні засоби захисту, що дозволить продовжити час перебування в бонусному раунді.

Варто відзначити, що, завдяки оригінальності та нестандартному ходу бонусного раунду, ігровий автомат Aliens набув шаленої популярності.

Дикий символ

У грі є дикий символ, знайти який буде нескладно, завдяки відповідному напису — Wild. Відомо, що в будь-якій онлайн-грі основною функцією дикого символу У першому раунді бонусної гри порожні комірки, розміщені над основним ігровим полем, заповнюватимуться в тому випадку, якщо користувач збирає виграшні комбінації за участю дикого символу. Як тільки місія буде успішно виконана, активується бонусна гра. Варто зазначити, що дикі символи можуть випадати на всіх ігрових барабанах, окрім першого.

Другий рівень бонусної гри може здатися гравцеві дещо складнішим – дикий символ виникає виключно на середніх ігрових барабанах. Призові суми будуть помножені, адже піктограми-інопланетяни принесуть певні числові значення множника. Зверніть увагу на індикатор зброї — він розташований праворуч. Якщо користувачеві вистачило снарядів, і він знищив чудовиськ — ласкаво просимо до третього раунду гри!

У гравця буде п’ять спроб для того, щоб знищити Володарку Чужих та її яйця, що подарує збільшення ставки х240.

Ігровий автомат Alien може похвалитися наявністю цікавої тематики, а також чудовими інтерактивними розвагами, які порадують гравців, які віддають перевагу дещо футуристичному стилю оформлення інтерфейсу та несподіваним ігровим алгоритмам!