Ігровий автомат Alchemists Lab грати онлайн

Ігровий автомат Alchemists lab відрізняється дизайном. Перед очима постає книга, в ній хімічні сполуки і скільки кожна з них коштує. Ці продукти хімічної реакції і є призові комбінації. На ємностях з рідинами ви помітите розмір ставки і можливі виплати. Кнопки регулювання активізують барабани. Ігровий автомат Alchemists lab змусить вас поринути в нього з головою і ви не зможете від нього відірватися. Звуковий супровід гармонує з графікою.

Управляти ігровим автоматом не складно, адже він оснащений лише трьома кнопками. Розмір ставки дорівнює десяти кредитам, але ви можете подвоїти чи потроїти її. Кнопки Bet One і Bet Two активуєте потрібну ставку, а Bet Max максимізує налаштування, після чого обертаються барабани. У нижній частині екрана ви побачитедодаткові налаштування грального автомата —вибір розширення або вимкнення аудіо супроводу.

Ігровий автомат надає у розпорядження гравця п’ять барабанів та сорок ігрових ліній. Для початку гравцеві потрібно визначитися з кількістю ліній гри та ставкою. Головним героєм гри виступає Алхімік, він грає роль дикого символу та допомагає гравцеві зібрати виграшні комбінації. Він же дає гравцеві максимальний коефіцієнт виграшу. Книга грає роль символу розкиду та надає гравцю безкоштовні обертання.

Ігровий автомат Alchemists lab оцінять азартні гравці та не залишаться байдужими. А головне, в нього можна грати безкоштовно і без реєстрації.