Ігровий автомат 300 Shields грати онлайн

300 shields

Стародавні культури, особливо Стародавня Греція, завжди були цікавими. Не дивно, що подібна тема часто використовується у різних сферах. Якщо розглядати ігрові автомати не просто як азартні ігри, а ще й частину мистецтва, адже над ними працюють дизайнери, які втілюють у життя фантазії, то зовсім не дивно, що дана тема торкнулася і ігрового апарату 300 Shields.

Насправді, ця гра викликає асоціацію з фільмом «300 спартанців». По суті сюжет пов’язаний з фільмом, та й «300 щитів» схожа назва. Щитів рівно стільки, скільки було спартанців у фільмі. Незважаючи на асоціацію, сюжет грального автомата унікальний та оригінальний. Окремі мотиви можуть здаватися знайомими, але загалом гра колоритна та незвичайна

Опис ігрового автомата 300 щитів

Звукове оформлення підкреслює сюжет та створює необхідний настрій. На основному тлі так само видно світло-блакитне небо, яскраве сонце, що світить, і архітектуру Стародавньої Греції.

Інтерфейс зрозумілий. Панель керування розміщена, як завжди, внизу. Для керування грою використовуються такі кнопки: вибір ставки, вибір лінії, кнопка пуску, кнопка гри на ризик, а також кнопка з інформацією, можливість автоматичної гри. Гравці зможуть грати на п’яти барабанах та обирати до 25 ліній.

Символи ігрового автомата

В ігровому автоматі 300 Shields лише 12 символів. Серед них 5 карткових та 6 сюжетних, рівна кількість. А із сюжетних, два виконують функції спеціальних символів. Виграші нараховуються згідно з таблицею виплат гравець. У грі є кілька спеціальних символів, які, крім участі в комбінаціях, приносять додаткові шанси на виграш.

Дикий символ. Роль дикого символу виконує зображення воїна. Він може заміняти інші картинки, окрім спеціальних, збільшуючи тим самим шанси на виграші.

Скатер. Роль скаттера виконує зображення щита. Цей символ може подарувати безкоштовні обертання.

Як грати

Щоб розпочати гру, необхідно:

Вирішити, яким буде розмір ставки. Для цього є кнопка Bet.
Визначити кількість активних ліній за допомогою кнопки «Lines».
Біля кожної кнопки є кнопка Max, якщо ви любите ризикувати.
Натискати кнопку старту, яка запускає барабани.
Після кожного виграшу буде активною кн

переваги

В ігровому автоматі 300 Shields є низка переваг, серед яких варто назвати: оптимально підібрана кількість ліній, що дає шанси часто вигравати. Наявність гри на ризик. Гра на множення дуже важлива для багатьох гравців, але останнім часом розробники сучасних слотів втрачають цей додаток. Ризик гра необов’язкова, гравець сам вирішує: грати йому чи ні. Існують спеціальні символи, які дають додаткові шанси на виграш. У даному випадку використано стандартний набір: дикий символ та скаттер символ. Цікавий сюжет на історичну тематику підвищує популярність апарату.

Ігровий автомат 300 Shields – цікава та захоплююча гра, яка сподобається всім гравцям, незалежно від переваг. Цей слот відрізняється якісною графікою, оригінальним сюжетом, гарним звуковим оформленням. Інтерфейс зрозумілий та досить лаконічний. Деталей багато, але вони не викликають роздратування. У кнопках просто розібратися, навіть якщо гравець бачить їх уперше. Розробниками враховано всі нюанси, введені всі необхідні функції, гравець має шанси вигравати часто.