Ігровий автомат Frankenstein грати онлайн

Игровой автомат Frankenstein

Ім’я доктора Франкенштейна знає багато хто. Але мало кому відомо, що спочатку це герой невеликої новели, а потім роману Мері Шеллі Франкенштейн, або Сучасний Прометей. Це потім будуть успішні екранізації твору, і Франкенштейн прославиться своїми дослідами щодо пожвавлення померлих. Популярність моторошної історії надихнула розробників з Net Entertainment на створення ігрового автомата Frankenstein. Похмура літературна історія трансформувалася у захоплюючу гру.

Основні характеристики слота Франкенштейн

линии игрового автомата


У слоті Frankenstein 20 ліній на п’яти барабанах. Ставити на кожну можна в діапазоні від центу до 5 євро. Загальна ставка у грі по максимуму – 100 євро.
Автомат нафарширований усіма звичними для гравця опціями. Є дикий і скаттер символи. Активуються безкоштовні обертання із прикріпленими додатковими множниками.
Щоб комбінація принесла виграш, вона повинна скластися на активній лінії зліва направо, почавшись з першого барабана, не перериваючись, і мати три і більше однакових символів.
Максимальний виплатний коефіцієнт — Х1500. Значить, максимальна сума, доступна для виграшу — 150000 євро!

Особливості автомата

В автоматі Frankenstein фішок, в порівнянні з іншими слотами від Net Entertainment, небагато. Зазначимо одну з нестандартних властивостей дикого символу — здатність розширюватися за трьома напрямками. Ця ознака вайлда допомагає найчастіше збирати на екрані виграшні комбінації.
Також дикий символ має особливий різновид, що діє у безкоштовних спинах — блакитна блискавка перетворюється на вогненну кулю.
Другим оригінальним моментом автомата можна назвати бонусну гру, що запускається після випадання скаттерів на екрані. У ній – 10 безкоштовних спинів. У кожному обертанні діє певний множник, що випадає п’ятому барабані. А на 2-4 барабанах можна чекати вогненну кулю — додатковий дикий символ, що замінює будь-яке зображення, крім скаттера.

Оформлення та символи

символы игрового слота
символы игрового автомата


Розробники слота у оформленні автомата намагалися передати особливості ігрового сюжету. На екрані переважають темні тони, створюючи атмосферу моторошних дослідів. Допомагає створенню образів специфічне звукове оформлення автомата – все витримано у єдиному стилі.

дикий символ

Велику роль грі відіграють спеціальні символи. Дикий символ автомат — блакитна блискавка. Він випадає усім барабанах, крім крайніх. WILD символ не утворює самостійно комбінації. Він здатний замінити у разі неповного поєднання будь-який символ на лінії та перетворити неповну комбінацію на успішну. Не заміщується лише скаттер.
Вітряк служить в автоматі скаттер-символом. Виграшних поєднань млин не утворює. Функція скаттера в запуску бонусної гри, ялинки на екрані випадуть у довільному порядку — без прив’язки до лінії — як мінімум три млина.

Базові символи є традиційними картами, оформленими в одному стилі з іншими зображеннями. А також у осередках автоматів обертаються портрет доктора Франкенштейна, його дітища-монстра, асистента Фріца та зображення людського мозку у банку. Коефіцієнти кожного символу зафіксовані в таблицях.

Управління автоматом

Панель керування є типовою для автоматів від Net Entertainment. У центрі панелі – кнопка, що запускає обертання барабанів. Перед тим, як натиснути на неї, потрібно вибрати номінал жетонів, визначитися з кількістю ліній і монетами на кожну лінію. Якщо є бажання грати по-крупному, гравець може вибрати кнопку, яка дозволяє одразу виконати максимальну ставку.
Передбачено й автоматичний режим обертання барабанів – як кому подобається.

Набір функцій автомата робить його привабливим і з погляду виграшів. Адже є кілька способів досягти успіху: високі коефіцієнти в основній грі, властивості дикого символу та скаттера, безкоштовні спини з додатковими множниками.