Як грати в ігрові автомати Слотоманія

В останні кілька років онлайн ігри (у тому числі слоти) набирають все більше і більше гравців, які з радістю проводять свій вільний час біля моніторів.

Що таке Слотоманія

Слотоманія це безкоштовний додаток від Playtika включає кілька десятків популярних слот-автоматів. Всі ігрові автомати Slotomania доступні в безкоштовному режимі та без реєстрації на всіх популярних платформах: Android, IOS, PC, MAC, а також в ігрових каталогах сайту Вконтакте та Ігри Mail.ru.

игровые автоматы slotomaniya

Які ігри доступні у програмі Slotomania

Як ми вже писали, в Слотоманія всі ігрові автомати доступні в умовно-безкоштовному режимі гри. Але при першому запуску програми Вам буде доступно всього кілька ігрових автоматів:

Queen of the desert
Farm fortne
Kitty in boot

подарки от slotomaniya

Як відкрити всі інші автомати:

Автомати відкриваються в міру набору досвіду (ігрових окулярів). З кожним рівнем вам дарують певну кількість очок на ваш віртуальний ігровий рахунок. Найшвидшим способом відкрити всі ігрові автомати є гра максимальної ставки. Таким чином ви отримуватимете від 500 до 3000 очок досвіду за одну крутку (залежно від слота). Звичайно, якщо удача не буде на вашому боці, то окуляри дуже швидко закінчаться, але в тому і суть гри.

Автоматы Слотомания