Double Joker Poker грати онлайн

Даний Double Joker Poker відео покер на сьогоднішній день є одним із найкращих у світі. Неперевершене оформлення у фантазійному стилі стипанк, у такій же стилістиці намальовані карти та найдрібніші елементи оформлення та управління. Музичний супровід теж ідеально підібрано. Ну а в усьому іншому це звичайний відеопокер, просто грати в нього страшенно приємно!

Що таке Double Joker Poker

Відеопокер це один з видів покеру, в якому беруть участь та змінюються п’ять карт. Він є ігровим автоматом з парою додаткових навігаційних кнопок, завдяки яким гра в відеопокер стає більш комфортною. Традиційно, метою гри є підбір найбільш вдалого поєднання, від якого залежить розмір виграшу гравця. Для цього можна сміливо використовувати такі комбінації, як і в традиційному покері. Такі як:

— Роял-флеш, яка є найстаршим поєднанням. Він є одномастную комбінацію з карткових символів від туза до десятки, включно.
— стріт-флеш п’ять карт однієї масті, які розташувалися послідовно. Наприклад, бубнові валети, 9, 8, 7, 6.
— Каре поєднання чотирьох карт одного номіналу. Наприклад, чотири шістки.
— фул-хаус поєднання таких комбінацій як трійка та пара. Наприклад, три десятки та дві сімки.
— Флеш це п’ять карт однієї масті. Їх номінал, у разі, значення немає.
— Стріт поєднання п’яти послідовних карт без урахування масті.
— Трійка три карти з однаковим номіналом.
— Дві пари комбінація двох пар з двох карт одного номіналу. Наприклад, дві пані та дві десятки.
— одна пара дві кари з однаковою гідністю.

стимпанк

На екрані гравець побачить п’ять карток, кожну з яких можна керувати спеціальною кнопкою блокування картки. Необхідно оцінити ці карти, а потім забрати зайві. Натомість гравець отримає інші карти. У тому випадку, коли виграшна комбінація буде набрана, то оплатять її згідно з таблицею виграшів, яка зазвичай розташовується у верхній частині екрана. У деяких онлайн-казино можна зустріти відеопокер, який оснащений міні-грою на шанси. Після завершення кожної виграшної комбінації гравець може погодитись зіграти у додаткову гру. Перед ним з’явиться п’ять карток, перша з яких буде відкрита. Гравцю необхідно вибрати одну із закритих карток. Якщо її номінал перевищить номінал першої карти, його виграш подвоїться. Якщо номінал першої карти та витягнутої буде однаковий, то гравцю запропонують зіграти ще раз. Вигравати у міні-грі можна багато разів поспіль.

Відеопокер від компанії Плейсон, безумовно, один із найкращих представників покеру в онлайн режимі виконаний у стилі стімпанк.