Ігровий автомат Diamond Vapor

diamond vapor

Сучасні технології вимагають від виробників гральних автоматів створення якісних, нових та неповторних відеослотів. Так, у світі популярні так звані вейпери, тобто люди, які палять електронні сигарети чи кальян. Для них створені спеціалізовані магазини, а сам процес такого куріння популярніший серед молоді. Надихнувшись такою незвичайною темою, компанія Endorphina розробила якісний ігровий автомат під назвою Diamond Vapor, який поєднує сюжет вейперства та діамантів. Гравець має в компанії веселих молодих людей займатися пошуком діамантового кальяну, що дозволить йому розраховувати на великі винагороди за ігровий процес.

Безкоштовна гра на автоматі Вейпер алмазний пар

Ігровий автомат Вейпер алмазна пара відрізняється високоякісним тривимірним графічним оформленням, яке робить ігровий процес неймовірно реалістичним. Яскраві кольори, які переважають у графіку налаштовують користувача на веселу гру, а дим, що струмує, нагадує про основну тему автомата. Слід зазначити, як і звуковий супровід у слоті чітко підібрано під тематику вейперства.

Риск игра игрового автомата Вейпер

Складання різноманітних комбінацій вважається основним ігровим процесом для користувача автоматично. Ось тільки комбінацій у грі може бути багато, оскільки ігрових символів тут налічується 11. Серед них є спеціальні, які мають особливі функції, що дозволяють гравцю частіше вигравати. Одним із спецсимволів вважається вайлд, зображений написом VAPE BAR. Вона замінює собою інші картинки на ігровому полі, а також за необхідності активує бонусний раунд.

Бонусная игра автомата

Що стосується групи тематичної символіки, то до неї включено логотип гри, що пропонує найвищі коефіцієнти виплат. Ще до тематичних відноситься електронна сигарети, наповнювачі для неї з різними смаками та молоді вейпери (два хлопці та дівчина).

Для переходу до додаткових раундів автомата користувачеві необхідно виконувати обов’язкові дії. Так, щоб побувати в бонусному турі, слід відкрити на барабанах щонайменше три скатери. Після цього до уваги користувача буде запропоновано 10 безкоштовних обертань, ставки за які здійснює сам автомат. Під час виконання фрі-спінів на барабанах часто з’являється зображення діаманту, формуючи комбінації, за які гравцеві вимагають великі виплати. Крім цього, для автомата характерна активація ризикованої гри, що робиться виключно після того, як гравець збере будь-яку комбінацію.

Символы игрового автомата

Виконавши цю дію, учасник повинен натиснути кнопку TAKE RISK та перейти в ризикований етап. У ньому перед користувачам виявиться два вейпери. Завдання гравця полягає в тому, щоб вгадати, який з них видихатиме дим довше. Вибір у нього стоїть між Джеком та Майком. Вказавши вірно на одного з хлопців, на гравця чекає винагорода за спин, збільшена вдвічі. Будь-яку виплату дозволяється подвоювати кілька разів поспіль, що гарантує дійсно велику винагороду для учасника.