Ігровий автомат Chunjie

chunjie

Новий рік — одне з найулюбленіших свят людей з усієї земної кулі. Існує безліч традицій святкування цієї чудової дати, що починає новий відлік часу. Саме про це повідає інтерактивний ігровий автомат виробництва компанії Endorphina, який присвячений особливостям святкування Нового року в Китаї.

Оригінальні східні традиції пояснюють чудову стилістику оформлення автомата Chunjie. Розробники використовують насичені темно-сині тони, стилізацію написів під китайський шрифт, тематичну символіку. Здається, що гра Chunjie онлайн наскрізь просочена містикою: настільки атмосферно виглядає цікаве дійство, що розгортається на екрані, що дає гравцеві уявлення про культуру і побут Стародавнього Китаю.

Безкоштовна гра на автоматі Чуньцзе

Ігровий автомат Чуньцзе стильно оформлений: превалюючими кольорами є червоний і золотистий, що символізує успіх та процвітання. В якості тематичних символів Chunjie використовуються найрізноманітніші картинки, що притягують удачу: це зв’язки золотих монет, китайські прикраси та феєрверки, туфельки, мандарини, риба, символьна картка. Ігровий процес супроводжується тематичною мелодією, що створює настрій для продовження гри. Відеослот пропонує грати на 5 барабанах, а максимальний комплект ліній досягає 38. Перед запуском грального автомата геймер виставляє кількість діючих ліній, призначаючи на кожну ставку. Після цього натисканням на стартову клавішу запускається обертання барабанів.
Головне завдання користувача полягає у формуванні призових бонусних комбінацій. У грі Chunjie є спеціальна символіка. Дикий символ геймер дізнається відразу — за відповідним англійським написом «Wild». Зазвичай вайлд замінює інші символи, формуючи виграшну комбінацію. Особливість автомата Chunjie у тому, що це поєднання, утворені з допомогою дикого символу, приносять довільний коефіцієнт множення X2-X88.

Скаттером автомата Chunjie є карнавальна маска дракона, що з’являється на ігрових позиціях довільно. Якщо вдалося зловити від 3 і більше міфічних істот, гравець отримує 3-20 безкоштовних обертань, під час яких гравець здатний вибрати коефіцієнт безкоштовних обертань. П’яти фриспін відповідає множник х18-x88; десяти — коефіцієнт x8-x38; для 20 обертань призначається множник x5-x18.

Розробники заявляють про щедру віддачу автомата Chunjie, тому геймеру, напевно, сподобаються традиції святкування східного Нового року. Знайомство з надзвичайною, самобутньою культурою Китаю обіцяє бути цікавим. Ефектне графічне оформлення, приголомшлива візуалізація, чудові підбір кольорів, видовищні феєрверки — захват і щедрі призи чекають на користувача, що вибрав ігровий слот Chunjie!