Ігровий автомат Butterfly Staxx

Игровой автомат Butterfly Staxx

Серед найбільш популярних та актуальних тематик, що розвиваються у світі гральних автоматів, виявилися теми про флору та фауну. Компанія НетЕнт давно зрозуміла це, тому регулярно оновлює асортимент фірмових ігор подібними тематичними слотами. Серед таких виявився безкоштовний ігровий автомат Butterfly Staxx, присвячений метеликам. Щойно слот вийшов на ринок, він миттєво набув своєї популярності. Це універсальна, легка та візуально приємна гра, яка здатна не лише підняти настрій, а й подарувати солідні нагороди.

Butterfly Staxx Вращения

Безкоштовна гра на автоматі Butterfly Staxx

Візуально автомат виглядає дуже гарно. Приглушена відтінкова палітра створює ненав’язливу графічну композицію, на тлі якого ігрове поле виглядає дуже вигідно. До речі, поле має 5-барабанну структуру, а тому здасться знайомим кожному гравцю. Виробник зупинився на 40 постійно активних лініях. За рахунок такої кількості задіяних ліній розважальний процес буде стабільно динамічним та дуже результативним.

Поряд з ігровим полем на головному екрані розміщується панель керування. Вона стане інструментом, що дозволяє налаштувати всі необхідні показники ігрового процесу. За допомогою кількох кнопок користувач може встановити розмір ставки або запустити спини в будь-якому з режимів. Також на панелі є клавіша переходу в спеціальний та інформаційний розділ. Тут представлені дані щодо символіки та відповідних коефіцієнтів, а також додаткових функціональних можливостей ігрового автомата.

Символи ігрового автомата Метелики

Символи, присутні на барабанах ігрового автомата Butterfly Staxx, промальовані у вигляді карт, квітів та метеликів. Кожен їх передбачає наявність індивідуальних коефіцієнтів, визначальних величину нагороди за вдалу комбінацію. Усі коефіцієнти різні, а тому з ними бажано ознайомитись у спеціальній таблиці. Для того, щоб комбінація принесла гравцю винагороду, вона повинна включати мінімум 3 однакових картинки, і починатися з лівого барабана.

Символ вайлд має здатність випадати цілими колонками по всьому полю. Він може формувати власні випади, але може стати частиною інших комбінацій. Скаттер також окремо не винагороджується, але при цьому є причиною для старту безкоштовних обертань. У момент, коли метелики займають повністю всю колонку, гравець отримує ре-спін. В даному випадку всі метелики будуть зміщені в ліву частину екрану, де і затримаються на своїх позиціях протягом наступного обертання.

Бонусна гра Ре-спини та Фрі-спини

Butterfly Staxx Респины


Фрі-спини проходять також із особливістю, яка полягає у наявності лише символів із коконами. З деяких коконів вилітатимуть метелики, які зможуть формувати призові комбінації. Усі винагороди, отримані гравцем у момент безкоштовних спинів, будуть переведені на загальний баланс після закінчення бонусних обертань.