Ігровий автомат Battle Tanks

battle tanks

Гравці, які цікавляться військовою тематикою, обов’язково повинні випробувати безкоштовний ігровий автомат Battle Tanks. Над його створенням працювали співробітники компанії EvoPlay, і їхні старання мали успіх, оскільки запропонована модель отримала виключно позитивні відгуки експертів і користувачів. Кожен бажаючий зможе відчути гарячий вогонь битви на полі битви та отримати свій виграш.

Онлайн слот Battle Tanks має 5 барабанів, що обертають 9 призових ліній. Процес складання виграшних комбінацій відбувається і натомість зруйнованого міста. Ігровий майданчик знаходиться на цегляній стіні: це все, що залишилося від будівлі. Руїни та уламки снарядів видно на полі битви. Згущує фарби сіра пелена дощу, якому не під силу погасити вогонь бою. Музичне наповнення відеослоту робить загальну атмосферу напруженою та похмурою.

Бонусная игра Танки
Описание бонусной игры

Безкоштовна гра на автоматі Battle Tanks

Управління ігровим автоматом Battle Tanks відбувається за допомогою функціональних кнопок, що знаходяться внизу екрану. Spin – запуск барабанів. Auto Play — режим автоматичного обертання. Line – вибір діючих ліній. Клавіша Bet per Line – сума ставки. Max Bet – максимальна кількість кредитів. Double Game — раунд ризик-ігри. Paytable – інформаційний розділ.

Сюжет грального автомата Танки відповідають тематичним символам. На екрані є кілька видів бойової техніки. До окремої групи входять карткові знаки, що оцінюються трохи нижче. Усі символи формують на активних лініях призові комбінації, які учаснику виплачується винагороду. У складі прибуткового поєднання може бути 3, 4 і 5 однакових елементів. Від їхнього числа залежить розмір призу. Вдала комбінація починається від лівого краю ігрового поля. Кожну призову суму можна подвоїти в грі. Відповідно до її правил, учаснику слід із 4-х закритих карток вибрати одну. Якщо її цінність буде вищою, ніж у картки дилера, тоді перемога присуджується гравцеві. Якщо ситуація складеться протилежною, тоді він втратить свою ставку.

Символи та бонусна гра автомата Танки


Особливі можливості має слот Battle Tanks завдяки наявності спеціальних символів. Їх легко визначити на барабанах, оскільки кожен має підпис. Wild не формує призових поєднань, але замінює інші компоненти, щоб допомогти завершити прибуткову комбінацію. Scatter з’являється на будь-яких позиціях поля та приносить солідні виплати. До того ж, від 3-х символів розкиду запускають 15 бонусних спинів. Прибуток за кожним вдалим обертанням буде помножено на мультиплікатор х3.


В онлайн-слоті Battle Tanks передбачено призову гру. Вона включається після випадання трьох символів Bonus. Раунд проводиться на додатковому екрані. Азартний гравець стане дійовою особою битви, де йому відводиться головна роль. Необхідно цілитися і потрапляти танками суперника. Чим більше вдалих пострілів, тим більший виграш.