Ігровий автомат Aeronauts

aeronauts

У минулі часи, коли активний технічний прогрес не був таким помітним, люди прагнули винаходити цікаві механічні пристрої. Саме про такі винаходи гравцям розповість безкоштовний ігровий автомат Aeronauts, випущений компанією EvoPlay. Оскільки ця корпорація спеціалізується на 3-д слотах, гравці можуть бути впевнені у високій якості ігрового продукту. Окрім іншого, у грі присутні численні бонуси, спеціальні символи та призові ігри. Учасникам точно не доведеться нудьгувати.

Безкоштовна гра на автоматі Aeronauts

Бонусные символы

Візуально-ігровий автомат Aeronauts хоч і виглядає неймовірно реалістично, все ж має на увазі стандартну структуру ігрового поля. Останнє складається з 5 барабанів та 20 контрольованих ліній. Лінії у свою чергу має на увазі наявність власних маркерів, розташованих на бічній периферії поля.

Маркування служить для своєчасного відображення активних ліній у момент налаштування цього показника або у момент формування призових комбінацій. Нижня сторона екрана розміщує панель управління з усіма кнопками для контролю над базовими параметрами. Також за допомогою цих кнопок учасник гри завжди зможе запустити барабани або ознайомитись з активними коефіцієнтами.

Символи автомата Aeronauts

Символіка в слоті Aeronauts промальована в тематичному форматі і має персональні коефіцієнти. Такі коефіцієнти відповідають за нарахування призів за конкретні випади на полі. Розробники не поскупилися на спеціальні символи, які завдяки своєму розширеному функціоналу здатні вплинути на продуктивність гри. Вайлд – універсальний елемент, завдання якого полягає у доповненні різних комбінацій. Символ Multiplier x2 діє аналогічно до вайлду, але при цьому збільшує виграш у 2 рази.

Scatter знак буде сплачено навіть за хаотичне розміщення на полі. Крім того, символ розкиду дає право на активацію фрі-спінів, які здійснюються за рахунок закладу. Бонусний символ запустить додатковий рівень. Також є символ Extra Symbol, що забезпечує додаткову призову виплату. Її розмір буде визначено рандомно, за рахунок чого у грі є додаткова інтрига.

Щодо бонусної гри, то вона пройде в окремому вікні. Учасник обиратиме картинки та отримуватиме за це нагороду. Ризик-гра подарує можливість подвійний приз, для отримання якого потрібно вгадати сторону монетки.