Ігровий автомат 2027 ISS

2027

Космос незважаючи на регулярні подорожі космонавтів і ретельне простеження змін у ньому, є найзагадковішим і не до кінця зрозумілим простором для людства. Про космос є чимало фантастичних та документальних фільмів, які розкривають деякі особливості існування людини в ньому, а також створені захоплюючі ігрові автомати. Їх виробники намагаються піднести різні космічні дії зі свого погляду.

Безкоштовна гра на автоматі 2027 ISS

Бесплатная игра на автомате 2027

Одним з останніх ігрових автоматів, який пов’язаний із тематикою космосу, є 2027 ISS, випущений сучасним розробником Endorphina. Крім космосу цей автомат описує ще й азартний сюжет, що разом дає надзвичайно цікаву та незабутню тематику.

За своїм графічним оформленням слот є досить якісним та різноманітним. Дії в грі ведуться через комп’ютерний монітор, з якого вчені стежать за космічним простором. Анімації, які використовуються у слоті, надають ігровому процесу реалістичності та дозволяють вести правдоподібну гру. Крім графічних особливостей автомат виділяється ще звуковим супроводом.

Символи ігрового автомата

Ігровий автомат 2027 ISS використовує багато різноманітних за своїми функціями символів, серед яких є спеціальні та карткові. Першим спецсимволом гри є космонавт, здатний замінити будь-яке інше зображення на барабанах, сформувавши максимально вигідну комбінацію. Коли дикий символ бере участь не у своїх комбінаціях, виплати за них обов’язково подвоюються. Ще один спецсимвол називається скаттер, а зображений він у вигляді логотипу автомата. Окрім досить великих коефіцієнтів виплат, це зображення є активатором бонусу. Як тематичні картинки ігровий автомат використовує колесо рулетки, кістки для гри в Крепс, карти та супутник. Що стосується карткової символіки, то до неї включені карткові номінали, починаючи з дев’ятки до туза. Коли гравець потрапляє до бонусної гри, на барабанах з’являються додаткові ігрові символи.

Щоб активувати бонус, необхідно відкрити на ігровому полі щонайменше три скатери. Після цього запускає призова гра з додатковими символами та множником, рівним трьом. Тобто безкоштовні прокрутки, що здійснюються в бонусному раунді, збільшують виплати за переможні спини втричі. Ще одним доповненням автомата вважається ризикована гра, що відкривається на його розсуд після формування будь-якої виграшної комбінації.

Ризик грав на ігровому автоматі

Ризик-раунд є етапом, де до уваги учасника пропонується п’ять карт, і тільки одна з них відкрита. Завдання гравця полягає в тому, щоб з чотирьох карт вибрати ту, що буде старшою за номіналом, ніж карта, що належить дилеру, тобто відкрита. Лише у цьому випадку можна розраховувати на чудовий бонус у казино – подвоєння виграшу за переможний спин у два рази. Будь-яку таку винагороду можна множити кілька разів поспіль, що принесе великі віртуальні призи.