Особливості гральних автоматів від Endorphina

Ігрові автомати Endorphina вкрай важко класифікувати настільки вони різноманітні. Сам розробник нагадує, що їх поєднує гостре відчуття азарту. Із цим важко не погодитися. Майже половина з більш ніж 40 ігрових автоматів створені за випробуваним рецептом: 9-10 ліній ставки, вайлд із множниками, скаттер не лише запускає фрі-спини, а й створює власні комбінації, ризик-гра. Даремно вважають, що такі слоти були актуальні в середині нульових, і їхній час минув. Насправді така схема дає оптимальний баланс між величиною призів та частотою їх випадання.

Для того, щоб зрозуміти, як розробнику вдається врівноважити традицію та сучасні високі технології, найкраще розпочати з футуристичного 3D слоту 2027 ISS. Абревіатура у назві – це Міжнародна космічна станція, International Space Station. Вихід слота був присвячений виставці EiG 2016, що проходила у Берліні. Реліз був обставлений як турнір: кожен бажаючий міг зайти на сайт, зареєструватися та взяти участь у змаганні. За визначні результати гравець отримував шанс прославитися на весь світ, потрапивши в топ-список, але також отримати цілком матеріальні призи, один з яких запрошення на виставку.

У ігрового автомата 2027 ISS приголомшливий дизайн та освіжаючий геймплей з нескінченними фрі-спінами, приправленими потрійним множником. Нескінченною називається серія безкоштовних ходів, у якій лише поява спеціального символу закінчує раунд. Теоретично кількість фрі-спінів може бути дуже великою.

У колекції гральних автоматів Endorphina представлені найпопулярніші теми: фрукти, 3D, Схід, хорор, пригоди. Але є й незвичайні сюжети. Так, на офіційному сайті розробника в окрему групу винесено мімішні слоти (Cute) з характерними назвами Slotomoji (Слотоемодзі), Origami. Видно, що розробники в курсі модних мемов і намагаються запропонувати особливу продукцію для наймолодшої категорії гравців.

Однак у кожної компанії є хедлайнери, якими вона пишається і про які обов’язково розповідатиме при знайомстві. У Endorphina це преміальні слоти, які здобули визнання серед професіоналів: Satoshi’s Secret і The Ninja. Перший – це незвичайний автомат на хакерську тему з 6 барабанами та неординарними бонусами, а другий обіграє східну тематику, поєднуючи традиційні додаткові ігри, що базуються на виборі предмета, з унікальними авторськими опціями.