European BlackJack Gold грати онлайн

blackjack

Європейський блекджек – модифікація однієї з найпоширеніших карткових ігор, відтворена компанією Мікрогеймінг як онлайн-ігра. Завдяки непередбачуваності та простоті правил, гра має попит вже не один десяток років, так що давайте познайомимося з нею ближче.

Загальний опис Європейського Золотого Блекджека

При запуску клієнта гравців зустрічає світло-зелене полотно, розділене на кілька полів для ставок. Промальований ігровий стіл досить реалістично, часом здається, що це зовсім не картинка, а реальний стіл офлайн закладу, не вистачає лише живого дилера.

У нижній частині програми розташовуються фішки з різним номіналом для вибору ставки, а також пара кнопок, що змінюють один одного під час розіграшу руки. Кнопки та фішки чудово виглядають на тлі дерев’яного краю столу.

У центральній частині можна побачити логотип із назвою гри, а також правила, за якими грає віртуальний суперник. Тут же вказано деякі коефіцієнти для особливих виплат. Біля величезних стосів фішок з’являються карти опонента, а карти гравця здаються близько 5 ігрових місць, обведених прямокутниками, проте зіграти можна лише на одному.

По ходу всієї гри звучить розслаблююча класична музика, доповнена при здачі звуками тасування карт та переміщення фішок. В цілому ж онлайн-гра виглядає досить яскравою та реалістичною.

Описание игры

Гра в блек-джек ведеться за допомогою колоди в 52 карти, з якої виключаються обидва джокери. Далі гравцям здаються по 2 карти, що утворюють певну суму. Мета гри — набрати якомога більшу суму, що не перевищує при цьому 21 очка. При 22 і більше – оголошується перебір, і рука автоматично вважається програною.

Якщо перші 2 отримані карти утворюють 21 очко, наприклад Туз і Валет (11 + 10 = 21), то комбінація називається Блекджек, вона автоматично вважається переможною. Якщо ж 21 очко було набрано трьома картками, то комбінація не є Блекджеком і програє йому при відкритті рук.

За спеціальними правилами грають Тузи, т.к. вони оцінюються одночасно як в 1, так і в 11 очок. Наприклад, якщо у вас випали карти А 82, то згідно з таблицею сума очок дорівнює 1/11 + 8 + 2 = 11 або 21. Зрозуміло, що в цьому випадку Туз автоматично вважається носієм 11 очок, т.к. за такого розкладу ви отримуєте максимальну кількість очок. Однак у деяких ситуаціях саме вам доводиться вирішувати, як грати далі залежно від кількості набраних очок. Припустимо, є рука А 7, за сумою виходить 11/1 + 9 = 20 або 10. Тут уже ви вирішуєте, або пробувати набирати більше очок, ніж 20, вважаючи суму рівну десяти, або ж зупинити гру, погодившись на суму рівну 20 .

Гравець сам має право вибирати, коли йому зупинятися, а коли добирати чергові карти для отримання більшої комбінації. Віртуальний опонент діє за суворим алгоритмом, яким він неспроможна брати більше карти, якщо в руках вже є сума рівна чи перевищує 17, навіть у разі, коли на той момент користувача має краща рука.

Після порівняння кількості балів виграє той, хто має кращу суму. Розмір виплат перевищує здебільшого свою власну ставку рівно вдвічі. Однак за наявності Блекджека ставка збільшується у 2,5 рази.

Exit mobile version