Ігровий автомат Totem Island

totem island

Тема островів досить популярна у світі азартних розваг. Компанія EvoPlay в’язала собі цей факт на замітку і випустила сюжетний ігровий автомат Totem Island. Ця гра має звичну 5-барабанну структуру, а також має 20 доступних ліній. Крім цього, в процесі користувачів очікують спеціальні символи, що впливають на ефективність розважального дійства, призові ігри та надзвичайно захоплююча сюжетна лінія.

Безкоштовна флеш ігра на автоматі Totem Island

Структурування головного екрану, не дивлячись на всю новизну та просунутість слота, дуже стандартне. Центральне положення екрані відведено під 5 барабанів, формують ігрове поле. За класикою периферія ігрового поля представлена ​​лінійними маркерами у кількості 20 штук. Це маркування виконує допоміжну функцію, відображаючи активні лінії при налаштуванні або випаданні призових комбінацій. Панель керування з усіма необхідними клавішами розміщена під полем з барабанами і стане найважливішим інструментом для налаштування всіх параметрів та запуску обертань.

Символи автомата Острів Тотемів

Символіка у цьому фірмовому відео слоті виконана у вигляді шаманських масок та гральних карт. Кожен символ виглядає дуже доречно, оскільки промальований у тій самій стилістиці, що весь автомат. За знаками вважаються їхні власні коефіцієнти, що впливають підсумкову виплату за призовий випад. Також деякі елементи можуть відрізнятися ширшими функціональними можливостями. Третій барабан часто видаватиме додатковий знак вайлд. Він універсальний, тому може стати частиною практично будь-якої комбінації. Крім цього, вайлд здатний розширитися на всю колонку барабана і запустити ре-спін, якщо вдало впишеться у випад.
Всі інші барабани розміщують скаттер — знак розкиду, здатний вести гру вроздріб. Цей символ відрізняється тим, що забезпечує виплати за своє хаотичне розміщення на позиціях барабанів. Кілька скаттерів стануть активатором 20 фрі-спінів, по закінченню яких гравець повинен потягнути картку і отримати додатковий приз у форматі чергових обертань або бонусних множників.

Бонусна гра та бонусні символи


Бонусний символ своєю три- чи чотириразовою появою на полі запустить додатковий призовий рівень. Міні-гра запуститься на окремому екрані. Учасник потрапить до іншої локації, де розкидане каміння. Перевертаючи їх, необхідно знайти 3 однакових та отримати за свої пошуки нагороду.

Автомат має на увазі наявність ризик-рівня, що забезпечує користувача шансом на подвоєння поточної нагороди. Суть рівня така, що учаснику потрібно вибирати між маскою, що плаче і сміється. Імовірність перемоги досить велика і становить 50%. Якщо вгадати не вдалося, нагорода буде списана.

Exit mobile version