Ігровий автомат Shaman

shaman

Різні племена та давні народи завжди вірили у духів. Для них існували як погані, так і добрі парфуми, на зв’язок із якими міг вийти шаман племені. Ця людина користувалася величезною повагою та почестями, а тому в неї питали порад. Компанія Endorphina вирішила також віддати належне мудрецям, створивши однойменний ігровий автомат Shaman.

Гравець безкоштовного автомата Шаман має познайомитися з древнім племенем, навчитися проводити обряди і ловити удачу за хвіст. Простота правил та управління дозволять освоїти гру за пару хвилин. Хороші коефіцієнти виплат у сукупності зі спеціальним символом забезпечать ефективну гру, що запам’ятовується.

Безкоштовна гра на автоматі Шаман

Візуально-ігровий автомат Шаман піднесений хоч і просто, зате дуже атмосферно. Насичена темна кольорова гама забезпечує правильну загадкову атмосферу, яка буде доповнена звуковим супроводом. Інтерфейс у грі порадує своєю невигадливістю, адже побудований за класичним принципом. По центру основного екрану розташоване ігрове поле 5-барабанного типу. Його бічна периферія зайнята лінійним маркуванням. Оскільки активних ліній у слоті 10 відповідно і маркерів буде 10 штук. Вони спрацьовують у момент випадання вигідних комбінацій, позначаючи лінію, що зіграла.

Налаштувати параметри автомата можна за допомогою додаткових кнопок на панелі керування. Сама панель розміщена внизу і дозволяє не лише налаштувати слот, а й перейти до інформаційного розділу. Тут гравець матиме можливість детально ознайомитися з діючою символікою, переглянути всі коефіцієнти та взяти до уваги спеціальні можливості автомата.

Символи ігрового автомата Шаман

Кожен символ подано візуально таким чином, щоб максимально доречно вписатися в загальну картинку. За символікою числяться власні комплекти виплатних коефіцієнтів. Такі коефіцієнти будуть визначати розмір призу, збільшуючи показник поточної ставки. Чим вище ці коефіцієнти, тим більше кредитів перераховується на баланс гравця. У слоті є лише один примітний символ, яким став вайлд.

Його головна особливість полягає у здатності вписуватися у будь-який випад. Завдяки своїй універсальності вайлд легко може доповнити незавершені комбінації. Крім того, цей знак може розширюватися на сусідні осередки, тим самим підвищуючи ймовірність виграшу. Щоб покращити стан власного балансу, гравці можуть перейти в режим гри. Ця гра доступна після формування призів та дозволяє подвоїти нагороди у разі перемоги. Перемога полягає у правильному виборі карти, що відбувається інтуїтивно.

Exit mobile version