Як грати в блек джек

Якщо ви хоч раз грали в цю гру, то ви повинні знати, що блек-джек є грою в карти, в якій потрібно набрати суму 21 очок, і не більше. Зробити ставку нескладно. Для цього потрібно натиснути на потрібну фішку внизу екрана, і ви побачите її номінал. Потім ви натискаєте на бокс, який вам потрібен для гри і на якому ви робитимете ставку. Тоді бокси, на які зроблено ставку, починають світитися. Якщо ви вирішили анулювати ставку, потрібно вибрати фішку Х і потім натиснути на поле, на якому ви хочете анулювати ставку. Що ж до розміру ставок, всі вони коливаються від 0.2 до 100.

Тепер давайте розглянемо значення карт у грі блэк-джек. Гравцям потрібно знати, що сума очок гравця зазвичай складається із суми очок усіх карток, які знаходяться в руці гравця. Якщо у вас картки від 2 до 10, то їх значення збігаються із сумою, вказаною на карті. Наприклад, якщо у вас в руках карта 5, то вона має 5 очок. Король, дама та валет зазвичай мають по 10 очок. Туз може мати гідність 1 або 10. Тут вже ви вибираєте, так, щоб сума карт була якомога більше, але не більше 21 очка. Наприклад, якщо у вас є карта туз і двійка, то сума очок може бути або 3, або 13. Блек-джек — це поєднання туза і валета (короля або жінки) або десятки.

Щоб почати грати в блэкджек онлайн, ви заходите на сайт, вибираєте гру, потім ви можете натиснути кнопку роздати. Найчастіше у грі буде 6 колод, що складаються з 52 карт. Ви гратимете з банкіром, або ж його найчастіше називають дилером. Коли ви зробили ставку, ваше завдання набрати у ваших картах 21 очко або суму, близьку до 21, але, якщо сума ваших очок буде більше 21, то ви програєте, втративши ставку. Що стосується дилера, то він повинен брати картку, якщо має 16 очок або менше. Якщо ж 17 чи більше, він не може брати карту. Здавати картки банкір повинен по черзі, і перша картка повинна при цьому лежати нагору обличчям.

Правила такі, що спочатку карти здаються гравцеві, доки він не набере 21 очко або не перевищить суму 21, або поки не вирішить зупинитися. Гравець зазвичай має право брати карту додатково за допомогою кнопки Роздати, або може призупинити гру, натиснувши Стояти. Коли банкір і гравець обидва зупинилися, якщо сум очок карт у гравця менший за суму карт банкіра, то гравець програв і втрачає свою ставку. Якщо ж сума очок і банкіра та гравця однакова, то це нічия і гравець може знову забрати свою ставку. Якщо ж виграв, то сума виплати буде один до одного від ставки. Якщо ж гравець отримав блек-джек, тоді він отримає аж сто п’ятдесят відсотків від своєї ставки. Якщо обидва гравці отримали блек-джек, тоді буде нічия. Коли гравець має дві карти на руках, він може зробити подвоєння ставки, але є свої нюанси. Подальші деталі правил гри ви з’ясуйте, продовжуючи грати в блэк-джек онлайн.

Грати в блек-джек онлайн досить легко, вивчивши правила і дізнавшись про всі функції кнопок і деталі про ставки. Успіхів!

Exit mobile version