Ігровий автомат Xtra Hot грати онлайн

Игровой автомат Xtra Hot

Ігровий автомат Xtra Hot, який дозволяє грати і безкоштовно, а так само і без реєстрації, обладнаний п’ятьма ігровими лініями та аналогічною кількістю барабанів. Фіолетовий фон та яскраві розряди електрики змусять гравців відразу ж включиться в гру в онлайн казино та спробувати щастя. На лінії ставка робиться тільки одну монету, з номіналом якої, гравці визначаються самі (зазвичай 1-25 центів).

Бонусна гра на автоматі Xtra Hot

Бонусна гра та призові барабанні обертання не передбачені, але ігровий автомат Xtra Hot щедрий виграшними ставки. Золота зірка досить незвичайне зображення працює як розкиданий символ. Достатньо зібрати від трьох таких символів на екрані, і зірка гарантовано принесе вам виграш. І чим більше буде зірок, тим вищий коефіцієнт винагороди.

Якщо ж три барабани будуть заповнені одним із фруктів, то ставки стають більшими відповідно втричі. Коли чотири або п’ять барабанів заповняться однаковими фруктами, то бонус збільшиться в таку кількість разів. Так само в екстра хот присутнягра на ризик, яка дасть шансучасникамподвоїтивиграш після кожного вдалого обертання барабанів. Відеослот запропонує Вам вгадати колір карти, яку вибере автомат.
Ігровий автомат Xtra Hot оснащений опцією Autoplay, яка дозволяє грати, обертаючи барабан в режимі автоматичному. Динамічна гра Xtra hot допоможе отримати любителям азартних ігор ще більше призів та збільшити винагороду.

Exit mobile version