Ігровий автомат X-Men грати онлайн

Ця цікава та оригінальна гра з мотивами коміксів знаменитої фірми Марвел подарує вам багато казкових відчуттів та бонусів. Тут ви знайдете і великі суми виграшів, і цікаву гру на бонус з вибором лиходіїв та добрих героїв.

Ігровий автомат X-Men у своєму арсеналі містить п’ять барабанів і двадцять п’ять активних ліній. Для початку гри гравець визначається з кількістю ліній виплат і розміром ставки. Знак X-Men — символ розкиду, за цей символ гравець отримує мультиплікатор ставки або безкоштовні обертання барабана, при певній комбінації. Wild – дикий символ, він доповнює виграшні комбінації. А якщо випаде п’ять таких символів та гравця буде максимальна ставка, то гравець отримує джек піт. Асупергерої зображені на інших символах гри.

Ви отримаєте безліч виграшів та бонусів, якщо знаки героїв утворюватимуть улюблену ними букву Ікс. Улюблені герої мутанти подарують вам чудовий настрій і допоможуть зробити шлях до джекпоту. Ігровий автомат X-Men грати можна гратибезкоштовно і без реєстрації і цеможе допомогти вам зіграти без витрат на гру. Ігровий автомат X-Men — вибір гравця, який любить фантастику, мутантів і знамениті комікси. Правила цієї фантастичної відрізняються від інших ігор, тому обов’язково вивчіть особливості перед тим, як почати в неї грати платно. Дані герої не розчарують очікування, і ви отримаєте багато радості та адреналіну, граючи з мутантами. На сайті http://playmaxima.com/ ви завжди зможете знайти найбільшу кількість онлайнових ігрових автоматів!

Exit mobile version