Ігровий автомат The Wish Master грати онлайн

Игровой автомат The Wish Master

Так уже склалося, що у казках та фантастичних фільмах, іграх часто зустрічаються такі персонажі як джини, але навряд чи вони десь фігурують як головні персонажі. Джини можуть виконувати бажання, але до того ж у більшості сюжетів їх чарівні здібності сприймаються як щось само собою зрозумілі, а все співпереживання дістається іншим героям. Компанія NetEnt ж вирішила пофантазувати щодо зворотної сторони медалі і звести Джина в основу сюжету: так і з’явився ігровий автомат The Wish master, тобто Майстер бажань.

Характеристика ігрового автомата Wish Master


Так, серед символів гри в слоті The Wish master представлені переважно магічні різнокольорові амулети з дорогоцінним камінням. Саме ж гральний дійство відбуватиметься на тлі печери Джина, посипаної золотом та самоцвітами. Вихід із печери випромінює каламутне блакитне свічення, що додає відчуття містики. Звичайно ж, не обійшлося в слоті і без золотої лампи, за допомогою якої, згідно з казками, можна викликати Джина, попросивши про виконання трьох бажань. Кнопки управління стилізовані під вигляд зеленого нефритового каміння: це дуже вдале рішення, що сприяє цілісності сприйняття елементів слота. Загалом, стилізація оформлення створює неймовірну атмосферність: гравець зможе сповна поринути у захоплюючу та захоплену атмосферу чарівництва. Але ще більше здивують користувачів сюрпризи, які чекатимуть на нього в самому процесі спинів.

Символи ігрового автомата


Незвично широкими можливостями в слоті The Wish master наділений символ скаттер. Папірус із зображенням золотої лампи, який, власне, і є символом розкиду, може з’являтися на будь-якій секції барабанів та випускати самого Джина. Джин, з’являючись на гральному полі, активує одну з 7 додаткових функцій. У випадку, якщо до завершення позначених 10 обертів Папірус із золотою лампою випаде знову, до активної функції Джином буде додано ще одну з можливих. Лічильник обертань, під час яких діє розширення, буде продовжено на 5 спинів. Одночасно може бути активовано максимум 3 розширення. У випадку, якщо на момент появи символу Папіруса із золотою лампою вже буде активно 3 функції, то та з них, яка випала насамперед, буде замінена на нову.

Кожна опція розширення має свої особливості. Згідно з першою опцією, на час після завершення кожного спина 2 випадкові символи будуть звернені у вайлди. Друга буде розширювати всі вайлди на довжину барабана, третя ж — виставляти фіксований барабан з диких символів. Ще дві опції можуть звертати у вайлди всі амулети, що з’являються під час дії розширення з обрисами Кішки або Змії. Два доповнення, що залишилися, принесуть множник х2 або х3.

Дикий символ слота The Wish master замінює всі звичайні зображення гри. Також цей знак доповнюватиме найбільш цінну можливу комбінацію у тих випадках, якщо при його заміні можуть скластися кілька комбінацій.

Щоб виставити ставку у грі The Wish master, потрібно спершу визначити номінал ігрового кредиту за допомогою опції Дост. Монет., а потім і врегулювати саму ставку кнопкою Рівень. Для більшої зручності є також кнопки максимальної ставки та автоігри. Режим на ризик у слоті відсутній, всі 20 ліній активні за замовчуванням та грають лише зліва направо.

Exit mobile version