Ігровий автомат Wild Water грати онлайн

Игровой автомат Wild Water играть онлайн

Більше 40 років тому багато молодих людей належали до специфічної субкультури, яка отримала назву Хіпі. Вони вміли насолоджуватися та радіти життям. Розважалися Хіпі по-різному, але більшість свого вільного часу вони проводили за заняттям серфінгом. Саме цей екстремальний вид спортом став основною тематикою апарату Wild water від розробника Net Entertainment. Відео слот дозволить гравцям не тільки захоплююче провести дозвілля, а й заволодіти досить щедрою винагородою.

Особливості грального автомата Wild Water

Океан, пляж та пальма стали своєрідною фоновою заставкою автомата Wild water, на якій розмістилося поле для гри. Слот має тематичний анімаційний супровід. Воно робить процес розіграшу цікавішим реалістичним. Наприклад, можна побачити, як Хіпі катаються на дошці для серфінгу і плаває акула. Крім того, на апараті гравець зустрінеться зі спеціальною звуковою підтримкою. Вона дозволить йому не тільки насолодитися шумом хвилі, а й налаштуватиме на позитивний лад.

В автоматі Wild water налічується 20 ліній. Усі вони беруть участь переважно розіграші автоматично. Найменша ставка на даному слоті дорівнює 20 кредитам, а максимальна до 200 монет. На просторах Дикої води гравцю допомагатимуть завойовувати цінні призи і спеціальні знаки та додаткові спини.

Для отримання винагороди гравцеві потрібно впіймати на сусідніх відсіках барабана, починаючи з першого, від 3 ідентичних символів. Основними знаками відеослоту стали серфери та акула.


Акула виконує налаштування дикого символу Wild water. Вона служить для заміни відсутніх для отримання призу символів, крім розкиданого знака. У процесі безкоштовних спинів акула миттєво розширюється на всю висоту барабана. Це дозволяє гравцям сформувати ще вигіднішу комбінацію.

Символи ігрового автомата

Серфінгіст з написом scatter постав у вигляді розкиданого знака. Маючи подібний статус, символ гарантовано оплачуватиметься навіть у тому випадку, якщо він з’явиться за межами активної лінії. Мало того, 3-5 скаттерів, що з’явилися на моніторі, подарують гравцю фрі-спини.

Ще одним приємним моментом на відеослоті Wild water можна вважати те, що якщо на всіх барабанах одночасно з’являться серфінгісти, ставка гравцю виросте в 20 разів. А якщо йому пощастить, і на моніторі випадуть усі різні любителі цього спорту, то ставка збільшиться у 200 разів.

Починати знайомство з онлайн апаратом, слід з виставлення ставки. Для цього гравцеві потрібно вибрати потрібний номінал монет (Дост. монет) та вказати її відповідний розмір (Рівень). Далі він може приступати до основного розіграшу, натиснувши або на зелену клавішу старту, або на кнопку з написом Автогра. Останній варіант повністю дозволить гравцеві розслабитися та насолоджуватися слотом, не думаючи про постійний запуск барабанів. Досить корисну функцію Wild water виконує кнопка Paytable. Вона швидко допоможе гравцеві розібратися в правилах автомата, дізнатися про цінності символів та надати багато іншої не менш цікавої інформації.

Відеослот Wild water за час свого проживання на просторах інтернет мережі зміг не лише утримати свої лідерські позиції, а й привернути до себе увагу нових гравців. Через широкий діапазон ставок, цей автомат має можливість обслуговувати гравців з різним соціальним статусом. Може похвалитися слот та наявністю дикого символу та скаттер знака. Перевіривши свій успіх на апараті Wild water, гравець отримає заряд позитивної енергії, пристойну дозу адреналіну і безліч щедрих призів.

Exit mobile version