Ігровий автомат True Love грати онлайн

Стріли купідону наздоженуть кожного. Іце часомнесподівано. Але правдачи це справжнє кохання аболегка симпатія. Адже в наш час так складно знайти любов. Але якщо у вас з’явилася рідна людина, зробіть все для сімейного щастя. Зіграйте на відео слоті True Love, зірвіть джекпот і витратите гроші на подорож подарунки чи інші приємні речі.

Ігровий автомат True love

True Love (Справжнє кохання) – це ігровий слот на романтичну тематику. Кожна деталь в оформленні змусить згадати вас про свою половинку, випробувати найніжніші та найрадісніші почуття. Автомат в рожевих тонах і з серцями на барабанах. Але виглядає цемило і ненав’язливо. Приємна музика допоможе розслабитися під час ігрового процесу та добре провести час.

Правила гри

Це стандартний ігровий автомат із п’ятьма барабанами та розрахований на 15 ігрових ліній. Перед грою подбайте про наявність жетонів для гри. За їх допомогою ви робитеставки. Найбільший номінал жетону – 5 доларів. При зміні вартість жетону процедура супроводжується незвичайним характерним звуком. На одну ігрову лінію можна поставити до десяти таких жетонів. Максимальна ставка для одного спину становить 750 доларів. Але ж ви закохані, а люблячі серця готові робити божевільні вчинки! Таким чином, автомат розрахований на різні верстви населення. Джекпот при залученні всіх ліній та максимальних ставках становить 500000 кредитів. Розшифровка символів та правила грипід кнопкою info.

Ігрові символи

Символи підібрали на тематику автомата. Тут можна побачити дівчину, купідон, шоколадні цукерки, голуба, скрипку, кільця та карткові символи (від дев’ятки до туза). Дорогий символ цієї гри – купідон. Бо він об’єднує серця! При випаданні п’яти таких символів на активній лінії ви зриваєте джекпот по лінії (10 000 монет). Ще купідон — дикий символ, він в силі замінювати зображення, що не вистачають, і утворювати призові комбінації. А ваш виграш, від виграшної комбінації, в якій він з’явився, подвоїться. Зображення дівчини відіграє важливу роль на слоті True Love. При появі п’яти таких картинок у будь-якому місці на екрані, гравцеві виплачується сума в розмірі 500 загальних зроблених ставок. При появі від трьох малюнків з дівчиною на барабані автомат надасть користувачеві 15 безкоштовних спинів, а виграні суми множаться на три. Це і називається Бонусна гра у відео слоті True Love.

Риск-игра

В автоматі є ризик-гра. Вона запускається після кожної виграшної комбінації. Вам в ній необхідно з п’яти закритих карт вибрати за значенням вище, ніж у дилера. Запустити її можна, натиснувши кнопку Gamble.

Для зручності гравців в автоматі є опція ручної зупинки обертання барабана.

Гра True Love ненав’язлива в оформленні та проста у використанні. Але при цьому висока ймовірність виграшу і великі грошові винагороди змусять переглянути погляди на рахунок нього навіть тих, кому чужа така романтика і зефірно-рожева тематика. Ігровий автомат true love покаже вам історію справжнього кохання. Він створений для азартних гравців, які прагнуть збирати виграшні та бонусні комбінації на п’ятнадцяти активних лініях барабана. Вона не залишила поза увагою досвідчених гравців, оскільки зібравши п’ять символів із зображенням купідону гравець отримує джек піт.

Exit mobile version