Ігровий автомат Trolls грати онлайн

Игровой автомат Trolls

Одними з найяскравіших казкових героїв багатьох казок та оповідань є тролі. Ці міфічні химерні істоти живуть у лісах, для захисту використовують кийки з дерева, одягаються у щось непоказне. Шкіра у них зеленого відтінку, великі носи картоплею та довгі гострі вушка. З ними ж живуть і гноми. Причому обидва ці види лісових істот у багатьох казках не відрізнялися добротою та щедрістю.

Але розробники ігрового онлайн-слоту Trolls не вважають цих створінь неприємними, а навпаки, наділяють їх щедрими якостями. У цьому слоті практично все відповідає заявленій темі. Від звукового супроводу до зображень та анімації.

Особливості автомата Тролі

дикий и скаттер


Відкривши гру, геймер побачить собі п’ять барабанів, на яких вдало розташувалися 20 ігрових ліній. Вони необхідні для того, щоб автомат міг прораховувати виграші гравця. На барабанах будуть символи, кожен з яких за своїм стилем відповідає тематиці слота. Серед символів гри можна зустріти як портрети всіх лісових міфічних мешканців, так і карткові символи, які намальовані так, ніби зібрані з дерева. Усі барабани між собою поділяє лоза, переплетена з камінням. Під час ігрового процесу музика, яка імітує звуки лісу, якнайкраще розслаблює граючого і подумки відносить його в ліс, щоб той міг погостювати біля тролів і гномів.

Символи ігрового слота

символы игрового автомата

Будь-який символ гри є унікальним, але є і особливі символіки, які представлені гравцю як вайлд і скаттер. Вони виконують спеціальні функції, завдяки яким гравець може підвищити свої шанси на отримання виграшних ставок.

Скаттер символ виглядає як нічне небо з місяця. Якщо цей символ випаде від трьох штук, то на гравця чекає приємний сюрприз у вигляді бонусу. Бонусом є відкриття декількох безкоштовних прокручування барабана з множенням у три рази. Зібрати таку комбінацію абсолютно не складно, адже скаттер випадає на будь-якому барабані і при цьому жодним чином не залежить від ліній, що виграли, обраних гравцем. Якщо в той час, як фриспіни вже запущені, на екрані виявляється ще одна комбінація із символів розкиду, то до поточних прокруток будуть додані ще спини, отриманий цього разу.

Розробники гру Trolls наділили кількома дикими символами. Перший вайлд-символ виглядає як простий пеньок із відповідним написом на ньому. Такий символ може випасти будь-де і утворити виграшну комбінацію, завдяки якій геймер здобути переможні монети. Другий вайлд-символ може випадати лише на середньому барабані. Якщо комбінація утворюється разом із ним, він дещо збільшує виграш неї. Цей дикий символ отримав назву голд вайлд, і зображений він прядивом, поряд з яким знаходиться золото.