Ігровий автомат Tiger — moon грати онлайн

Игровой автомат Panther Moon

Відома компанія Мікрогеймінг створила та випустила новий ігровий апарат Tiger – moon або «Місяць тигра» для всіх любителів азартних розваг. Слот виконаний у дусі китайської культури. Ігровий автомат надасть гравцям чудову можливість чудово провести свій вільний час та заробити відмінну надбавку до заробітної плати.

Опис ігрового автомата Tiger — moon

Ігровий автомат Tiger — moon має чудовий зовнішній вигляд і оформлення. Дивовижна графіка, продуманий до дрібниць ігровий сюжет, захоплюючі елементи анімації та чудовий музичний супровід зможе порадувати кожного сучасного користувача. Ігровий автомат має класичну структуру — п’ять стандартних барабанів та двісті сорок доступних варіантів ставок. На ігровому полі надано п’ятнадцять осередків із тематичними символами. Символи на барабанах відображаються на темно червоному тлі з китайським орнаментом. Загальний фон у грі виконаний у чорних та жовтих фарбах. Панель управління ігровим процесом розташована в самому низу екрану, вона досить проста і зрозуміла, а при цьому ще й перекладена російською мовою. У грі користувачам запропоновано режим ризикованої гри, безкоштовні обертання та спеціалізовані символи. Це все підвищує захопливість гри та інтерес користувачів до неї.

Опис ігрових символів

У грі символіка грає одну з найважливіших ролей. Тут комбінаційні виграші присуджуються за сусідні комбінації символів зліва направо. Простих символів передбачено десять, гравцям вони принесуть:

 • 100-2500 монет за символ головного імператора;
  50 — 2000 кредитів за зображення дружини імператора;
  30 — 1000 початкових виплат за зелену комаху;
  25 – 1000 виплат з цього приводу за золоті монети у казанці;
  20 – 200 золотих монет за картковий символ А (туза);
  15 — 200 ігрових кредитів за К (короля);
  10 — 100 початкових ставок гравця за Q (даму) або J (валета);
  5 – 100 кредитів за зображення числових карткових символів 10 (десятки) та 9 (дев’ятки).

У слоті використовуються й спеціальні символи, що мають додаткові переваги, таких тут два символи:

— Wild. Диким символом у грі виступає картинка із зображенням китайської монети. Вона не надає окремі виплати, але дозволяє заміщати собою невідповідні символи більш вигідні. Випадати може лише на другому та четвертому барабанах. У вільному режимі при безкоштовних обертаннях, з’являючись на другому барабані, вайлд збільшуватиме виплату у чотири рази, а на четвертому барабані – у п’ять разів. При випаданні двох символів одночасно коефіцієнт ставки буде збільшено у двадцять разів.

— Скаттер. У ролі скаттера у грі виступає символ тигра. Він має коефіцієнти, які варіюються в межах від 150 до 1500 ігрових кредитів. Збирати комбінації зі скаттерів можна врозкид по всьому ігровому полю. Три, чотири або п’ять однакових символів принесуть гравцям крім виплат ще й вісім, шістнадцять чи двадцять чотири безкоштовні спини.

Ігровий автомат Tiger — moon дозволить відволіктися від домашньої суєти, насолодитися ігровим процесом і просто добре провести дозвілля. Грайте, виграйте та отримуйте максимум задоволення від того, що відбувається.

Exit mobile version