Ігровий автомат Stickers грати онлайн

Игровой автомат Stickers играть онлайн

Від того, яка саме тема використовується в тому чи іншому слоті, залежить кількість користувачів, які прагнуть вести гру на ньому. Кожен виробник ігрових автоматів намагається створити дійсно захоплюючу тематику, що запам’ятовується, для своєї гри, щоб користувач зміг нею насолодитися. До списку таких компаній входить Net Entertainment, яка намагається зробити максимально цікаві сюжети для відео слотів. Одним із таких автоматів цієї фірми вважається Stickers, у якому використовується не зовсім звичайна тематика. Так, сюжет цього слота фруктовий, тільки гра не класична, а виконана відповідно до сучасних вимог, а тому містить кілька додаткових функцій.

Особливості грального автомата

линии игрового автомата

Щоб зацікавити користувача випробувати цей відеослот виробник розробив для нього дуже якісну графіку. Так, сам ігровий процес розгортається на яскравому зеленому тлі, що відображає ігрові барабани. Серед символів зустрічаються тематичні та карткові знаки, які відповідають загальному стилю гри. Звичайно, що не обійшлося в даному слоті і без різних анімацій, за допомогою яких автомат здається більш захоплюючим, а кожна дія гравця супроводжується відповідними звуками.

Кожного користувача в цьому автоматі приваблює те, що в ньому, крім основної гри, є ще й додаткова. Крім того, у слоті використовується спеціальна символіка, за допомогою якої користувач може постаратися більше та частіше отримувати виграші. Так, до спеціальних знаків відноситься дикий символ, зображений як написи WILD. Його основна функція полягає в тому, що він може заміняти будь-які інші картинки, допомагаючи створюватися більш вигідним комбінаціям. Наприклад, комбінацією може вважатися дикий знак разом із двома зображеннями ківі, що розташовані в одній лінії.

Символи та комбінації

другие символы автомата
символы игрового автомата

Варто зазначити, що комбінацій виключно за участю дикого знака в грі не може бути, а тому цей символ сам по собі ніяк не оплачується. Мало того, якщо на ігровому полі користувач побачить дикий символ, він повинен знати, що цей знак закріпиться у своєму осередку і надасть гравцеві можливість виконати один безкоштовний прокрутка. Трапляється так, що під час виконання додаткового спину на барабанах користувача ще раз випадає дикий символ.

Це означає, що гравець може розраховувати ще один безкоштовний прокрут, виконуючи який він може вигравати додаткові спини. Кожен Sticky Wild, що відкрився, залишається на своїй позиції в той час, як виконує прокрутку. Таким чином, чим більше диких символів відкриватиме на ігровому полі, тим більше гравець отримає безкоштовних спинів і тим частіше зможуть формуватися переможні комбінації, в яких братимуть участь дикі знаки. Як тільки Sticky Wild перестануть з’являтись на барабанах, серія безкоштовних обертань закінчиться і користувач перейде у звичайний режим гри.

дикий символ

Ігровий автомат Stickers відмінно підійде для тих користувачів, яким подобається класична фруктова тематика, але прагнуть не звичайної, а максимально функціональної гри. У цьому слоті гравець зможе насолодитись дійсно якісною графікою, відзначить наявність яскравих та анімаційних символів, а також музичні ефекти. Мало того, в автоматі використано кілька додаткових функцій, завдяки яким ігровий процес користувача буде не лише захоплюючим, а й досить прибутковим. Так, на барабанах гравець зустріне дикий символ, який веде за собою заміну інших знаків, а також активацію додаткових безкоштовних спинів, за допомогою яких можна отримувати хороші виплати.