Ігровий автомат Spellcast грати онлайн

Игровой автомат Spellcast

Досить відомий ігровий автомат Spellcast пропонує всім гемблерам перейнятися атмосферою магії та чаклунства. Одвічна тема боротьби добра зі злом піднімається в сюжеті слота, що розглядається, і цього разу в сутичці зійшлися білі і чорні маги. Ну а головним переможцем за підсумком стане гравець, який не боїться ризику та авантюр.

Оформлення ігрового автомата Spellcast в чомусь має передумову середньовіччя: уламки кам’яного замку, стиль логотипу і деякі символи явно вказують на це. І справді, багато історії про чари розповідають про події, що нібито відбуваються в епоху середньовіччя, згадати хоча б горезвісного Мерліна. Також на задньому плані барабанів можна розглянути різнокольорові блискавки та спалахи, що випускаються відьмою та чарівником, які розташувалися навпроти один одного. Панель управління тут представлена ​​класичним варіантом для рани продуктів NetEnt: це типові біло-зелені кнопки, що не мають стилістичної прив’язки до загального оформлення слота. Серед символів гри користувач зможе зустріти самих магів та їх атрибути, що допомагають творити чаклунство. Не обійшлося у слоті і без звичних символів.

Характеристика грального автомата Чаклунство

Згідно з правилами, оплаті підлягає комбінація із символів, які є однаковими та йдуть підряд на активній лінії, починаючи з краю лінії. Переважно в залік йдуть послідовності, що складаються з 3-5 символів, проте слот Spellcast має також 4 знаки, які можуть утворювати комбінацію мінімально з двох елементів.

В арсеналі символів Spellcast є вайлд і скаттер – звичні спеціальні знаки. Так, дикий символ, проілюстрований Чарівником у капелюсі, може заміняти собою знаки, що залишилися, за винятком скаттера, доповнюючи, таким чином, комбінації, якщо для отримання виплати не вистачає якогось елемента. Також варто відзначити, що у разі проведення заміни символу, що бракує в комбінації, вайлдом гравець отримає виплату, що вдвічі перевищує звичайну передбачувану суму за послідовність, що утворилася. Дикий символ, крім іншого, здатний утворювати власні самостійні, дуже прибуткові комбінації.

Символи ігрового слота

Окремої уваги вартий і другий спеціальний символ слота Spellcast – Куля передбачень. У разі він виступає скаттером чи, як його ще називають, символом розкиду. Таким чином, Куля пророкувань може приносити виграші за довільні комбінації: вона не підкоряється ні активним лініям, ні сусідству елементів. Мінімум 2 Куля передбачень на полі в будь-яких секціях принесуть виграш, ну а якщо гравцю пощастило, і він упіймав на барабанах 3 і більше скаттерів, то стартує бонусна гра.

Бонусна гра є етапом, в ході якого буде здійснено 15 безкоштовних автоматичних спинів барабана. Але й це ще не все: отриману виплату за раунд буде додатково помножено вдвічі, згідно з правилами. Ризикованого раунду та інших доповнень, крім винесених вище, у слоті не передбачено.

Проаналізувавши особливості та характеристики даного слота, можна сказати, що Spellcast від виробника NetEnt – досить типовий гемблінговий продукт. Він володіє лаконічною структурою та цікавою тематикою, а також спеціальною символікою. Проте, всі доповнення тут стандартні: з такими особливостями знайомий кожен більш-менш досвідчений гравець. Так, гра Spellcast чудово підійде для новачків, бо є хорошим показовим прикладом сучасних ігрових автоматів. Та й досвідченіші гравці, які втомилися від складних нововведень, теж гідно оцінять пропонований в даному слоті легкий ігровий процес, який, крім усього іншого, обіцяє бути також дуже результативним.

Exit mobile version