Ігровий автомат South Park Reel Chaos грати онлайн

Перша серія гучного мультиплікаційного серіалу Південний парк вийшла на екрани американського телебачення у 1997 році. З того самого часу почався величезний ажіотаж навколо цієї історії про невелике містечко та його мешканців. Своєрідний, місцями дуже жорсткий гумор припав не все до душі, що призвело до протистояння фанатів та ненависника цього мультика. Тим не менш, уваги у серіалу достатньо, Сезон за сезоном Південний парк розкриває в рамках своїх серій соціальні проблеми, висміюючи і жартуючи з них.

Південний парк — професор Хаос

У 2013 році компанія Net Entertainment пішла на ризик і створила тематичний слот за мотивами провокаційного мультсеріалу. Гра підірвала віртуальні майданчики та викликала бурю позитивних вражень та емоцій серед гравців. У зв’язку з цим, виробник вирішив створити продовження, яке згодом набуло назви South Park 2: Reel Chaos. Творцям здалося, що хаосу в першій частині не вистачило, тому продовження обіцяє бути ще цікавішим та екстремальнішим!

Цього разу всі події відбуватимуться у нічному Південному парку. На дахах будинків, як і раніше, виблискує сніг, а у вікнах затишно горить вечірнє світло. На цьому вся романтика оформлення закінчує, всі головні герої залишилися тими самими безцеремонними хуліганами, якими вони були в першій частині. Творити свавілля можна буде на п’яти барабанах, а результати прокручування формуватимуться на двадцяти лініях. При цьому всі ігрові параметри також встановлюються за допомогою знайомих кнопок, а їх варіативність не змінилася з минулих часів. Продуктивність та віддача слота також дуже висока, що робить гру дуже привабливою.

Бонусна гра та бонусні символи

Як і в попередньому випадку, в South Park 2: Reel Chaos існують різні бонусні доповнення, які визначають головні персонажі історії, а також особливі символи, що підвищують продуктивність процесу. До таких належить дикий знак, який підміняє будь-який елемент, що перешкоджають призовому збігу. Нововведення щодо дикого символу полягає в тому, що в будь-який момент може включитися анімація з Картманом, яка в результаті призводить до появи додаткових диких знаків, що затримуються на полі протягом декількох прокруток. Ще однією відмінною функцією вайлду є Stacked Wilds. Вона активується так само довільно і скріплює між собою кілька диких символів, які згодом можуть принести неймовірний приз будь-якому користувачеві.

У грі є спеціальні множники, одним з яких є Kenny’s Multipliers. Запускається виключно в момент бонусних прокручування і множить кінцевий виграш у кілька разів. Другий множник — це Stan’s Multiplying Re-Spin, що дозволяє гравцеві дати кілька шансів після невдалих спроб.

Гра має також бонусний символ, який прив’язаний лише до першого, третього та п’ятого барабанів. Випадаючи одночасно на цих позиціях, бонус активує додатковий рівень, в рамках якого користувач має провести битву з ворогами. Бонусний рівень має чотири етапи, перехід на які здійснюється після подолання всіх ворогів на попередньому етапі.

Друга частина історії про Південний парк має свою специфіку та відмінності у характері деяких функцій. Але, незважаючи на це, гравець так само повертається до звичної компанії з чотирьох знебашених персонажів. Містечко Південний парк таїть безліч секретів і подій, розгадати який можна лише в грі Stan’s Multiplying Re-Spin від провайдера Net Entertainment.

Exit mobile version