Ігровий автомат Simsalabim грати онлайн

Игровой автомат Simsalabim

Симсалабим — слот від НетЕнт, присвячений такому мистецтву, що не старіє тисячоліттями, як мистецтво дивувати. Карткові фокуси, містичні трюки і кролик з шапки — все це і багато іншого чекає на вас при грі в чарівний ігровий автомат Сімсалабім.

Відеослот містить 25 активних ліній, що розташовуються на п’яти барабанах, у кожному з яких розміщується по 3 символи. Мінімальна ставка для розіграшу – 1 кредит, хайроллерам же доступний ліміт у 250 кредитів. Отримання виграшів пов’язане з утворенням комбінацій, що оплачуються, які складаються з восьми стандартних символів і декількох особливих. Звичайні символи дають виграш при знаходженні трьох і більше однотипних елементів на одній лінії в залежності від кількості збігів та розміру початкової ставки на лінію. Серед символів, що найбільш зустрічаються, циліндри з чарівними паличками, сині скрині в ланцюгах, голуби в клітинах, колода карт і традиційні символи Король, Валет, Туз і Дама.

Символи ігрового автомата

Кубик з прожектор — символ скатертину. Будучи розкиданим, дозволяє утворювати комбінації незалежно від знаходження символів активних лініях. Два і більше Куба у довільних місцях екрану дадуть вам гарантовані виплати.

Крім того, отримавши три та більше Кубики вам будуть запропоновані безкоштовні обертання. За 3 збіги – 10 спинів, за 4 –20, за 5 –30. Безкоштовні обертання можуть викликатися повторно протягом безкоштовної гри.

Фокусник не способен улучшить комбинации скатеров и бонусных символов.

Кролик в шляпе — бонусный символ. Активация бонусной игры становится возможной при условии выпадения трёх и более кроликов на общей активной линии. Полный перечень коэффициентов и особенности запуска бонусных раундов вы можете просмотреть в специальном разделе «таблица выплат».

Бонусна гра


Під час бонусного режиму гравцеві надається право за допомогою чарівної палички вибирати циліндри доти, доки з них вистрибують зайці, кожен з яких приносить користувачеві певну грошову суму. Якщо ж замість кролика з’являється дим і чути бавовну, це означає завершення бонусного раунду. При цьому всі отримані виграші перенесуться на основний рахунок, а гра на ваш розсуд може бути продовжена в класичному режимі.

Як грати

Для здійснення спинів використовується спеціальна панель із функціональними кнопками. Так, для вибору кількості активних ліній призначено кнопку ‘лінії’, вибір ігрового рівня, від якого залежить розмір ставки, здійснюється натисканнями однойменної опції ‘рівень’. Тут же визначається і номінал використовуваного жетону — ‘дост. монет’. За бажання зіграти відразу на максимальних лімітах скористайтесь ‘макс. ставка’, а для запуску автоматичного режиму натисніть ‘автогра’. Приємна особливість слота – можливість переглянути бонусний режим до його активації. Для цього варто натиснути на кнопку ‘передбач. функції’. Найбільш часто задіяною є центральна кнопка з круговими стрілочками, що відповідає за запуск барабанів.

резюме

Сімсалабім показав себе як відмінний відеослот як за механізмами нарахування виплат, так і за такими найважливішими критеріями як креативність зовнішнього вигляду та різноманітність бонусних функцій. Гра підходить відмінно як для новачків, так і для досвідчених гравців онлайн-автоматів.

Exit mobile version