Ігровий автомат Silent Samurai грати онлайн

Напевно ви не брали участь у битві самураїв. Адже не хто інший, як самураї в змозі боротися проти підготовлених воїнів японських царів та ніндзя, які найчастіше брали участь у битвах з метою особистого збагачення. У видовищному бою ви можете взяти участь завдяки ігровому автомату Silent samurai, розробленому кілька років тому дизайнерами провайдера Playtech. Відмінною рисою слота є дивовижна графіка: подорожуючи древнім Сходом, на своєму шляху ви зустрінете чарівних гейш і мужніх шизеку.

Не пропустіть шанс зіграти в цей захоплюючий слот. Ігровий автомат Silent samurai оснащений п’ятьма барабанами та дев’ятьма активними ігровими лініями. Заохочення в ігровій автоматі Silent samurai суть яких полягає в тому, що вам надано шанс взяти участь у бою між самураями і ніндзя.

Ігрові символи оформлені на кшталт Японії. Золотий дракон виступає унікальним символом гри, він представляє символ розкиду, дикий символ та бонусний. А так само за максимальної ставки п’ять золотих драконів приносять власнику джек піт. Гейша є символом розкиду і примножує виграш гравця. Бонусним символом виступає самурай, зберіть не менше трьох зображень самурая та отримайте двадцять сім безкоштовних обертань. Щоб перетворитися на незнаючого страху та поразок самурая, зберіть комбінацію з кількох його зображень.

У цей слот ви можете грати в онлайн казино безкоштовно та без реєстрації. Випробуйте сили, переможіть суперників і виграйте джек піт.

Exit mobile version