Ігровий автомат Secret Code грати онлайн

Игровой автомат Secret Code

Secret code — онлайн-автомат, розроблений виробником NetEnt, де гравцям надається дивовижний шанс випробувати себе як зломщик стародавніх замків, що відкривають шлях до незліченних багатств і міфічних істот.

Зовнішнє оформлення слота відповідає його тематиці: посередині розташовані 5 барабанів, на яких розміщено 20 ігрових ліній, кожен ігровий символ так чи інакше пов’язаний із старовиною, чи це невідомий обивателю значок або легендарний артефакт.

Особливості грального автомата Secret Code

Мінімальна ставка, яка потрібна для участі в грі — всього лише 1.00 кредит, у той же час максимальна — 100. Величина внеску залежить від безлічі факторів: номіналу обраного жетону (від 0.01 до 50.00), відданого рівня ставок (від 1 до 5) і кількості використовуваних активних ліній під час спини (від 1 до 20). Максимальна виплата, обіцяна розробниками, складає 400 тисяч монет.

Щоб виграти, достатньо побачити на одній з активних ліній, що використовуються, серію з двох і більше однакових символів, причому розташовуватися вони повинні на одній лінії і на сусідніх позиціях. Стандартні комбінації утворюються наступними символами (від двох і більше збігів): чоловіком, дівчиною із зіллям, книжкою з лупою та пісочним годинником. Отримати виграш при трьох і більш однакових символах можна у випадку з червоним, жовтим та зеленим перстнями, синім, фіолетовим та бірюзовим жетонами.

-символ wild — чоловік з кинджалом. Поява дикого символу на барабанах завжди бажано, зважаючи на збільшені шанси отримання оплачуваних символів. Переваги, що отримуються при випаданні Wild, зводяться до здатності останнього замінювати сусідні символи на необхідні, якщо це допоможе збору комбінації, що оплачується. Крім того, з’являючись на другому, третьому або четвертому барабанах, дикі символи розширюються на висоту всього барабана.

-символ бонус — Золотий ключ у замковій свердловині. У разі випадання символу бонусу одночасно на третьому, другому та четвертому барабанах відбувається запуск бонусного раунду.

-Символ розкиду — жетон з написом XORNSTO. Три подібні символи в будь-яких позиціях запускають безкоштовні обертання. Під час безкоштовних спинів кожен скатер, що з’являється, збільшує множник виграшу на одиницю. Максимальне значення, яке може бути досягнуто множником – 20.

Бонусна гра


Бонусний режим запускається при випаданні трьох золотих ключиків. Після цього гравець опиняється в новому режимі, де в льоху знаходяться п’ять статуеток, в руках кожної при цьому знаходиться скринька. Гравцю дається п’ять ключів та кілька спроб для відкриття скриньок. У разі успіху з скриньки, що відкрилася, засяє блакитне свічення, і статуя перетвориться на дівчину, забезпечивши гравця деякою кількістю монеток. У разі вибору статуетки, під маскою якої ховається чудовисько, користувач не отримує кредитів, а сама скринька згоряє в червоному полум’ї.

Ігровий процес

Керування грою здійснюється через ігрову панель, розташовану у нижній частині екрана. Для визначення ігрового рівня використовуються стрілки вперед/назад навпроти напису Рівень. Подібним чином визначається і кількість активних ліній – лінії. Номінал жетону регулюється через кнопку Дост. момент, а сам запуск спини відбувається натисканням на кругові стрілочки, розташовані в центральній частині панелі. Для відображення довідки за всіма символами та бонусними функціями слід скористатися меню Таблиця виплат, що викликається за допомогою Paytable. Якщо ви бажаєте зіграти не тільки в ручному, але і в автоматизованому режимі, скористайтесь опцією Автогра.

висновок

Відеослот Секретний код дозволить вам опинитися в середньовічному замку, повному легенд і не розкритих загадок. За допомогою головних героїв та відповідних атрибутів ви зможете досягти своєї мети як у стандартному режимі, вигравши до 2 тисяч ставок, так і через безкоштовні обертання та бонусну гру.

Exit mobile version