Ігровий автомат Safe Cracker грати онлайн

Система Safe Cracker стоїть на трьох барабанах та однієї ігрової лінії, з наявністю прогресивного джек-поту, без «дикого» символу та без символу «розкиду». Мета гри в ‘Safe Cracker’ — відкрити сейф, двері якого є оформленням ігрового автомата. Сейф гравці відкриваютьза допомогою динаміту, фомки, дриля, що крутяться на барабанах разом із замковою свердловиною та жаданими пачками доларових купюр. Гра починається після того, як гравець визначиться з розміром ставок.

У грі немає дикого символу не символу розкиду, але є інші переваги. Ключ від сейфа – символ бонус. У бонусній грігравець зламуєсейфи, для цього вибирайте сейфи в довільному порядку, гра закінчиться тоді, коли гравець відкриє всі сейфи з грошима або коли потрапить на порожній сейф. Зібравши на трьох барабанах такі ключі при ставці рівної 3-м кредитам Ви отримуєте право на бонусну гру. Зібравши набарабанах пачки доларів за такої жставки гравець зірве джек піт.

В онлайн гральних закладах, з недавнього часу, з’явилася можливість випробувати цей ігровий автомат безкоштовно та без реєстрації. Якщо Вас цікавлять трибарабанні слоти, «Safe Cracker» то це те, що потрібно, однорукий бандит з класичним бандитським сюжетом.

Exit mobile version