Ігровий автомат Safari Heat грати онлайн

Игровой автомат Safari Heat

Тепле полювання в Африці просто з комп’ютера. Відчуйте принаду цієї гри. Чи не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні. У гру грають онлайн, без реєстрації та без СМС. А заощаджуйте на тому, що насолодитись ігровим автоматом Safari Heat Ви зможете безкоштовно.

Всі назви апарата: Safari Heat | Сафарі | Африка Азартне Сафарі

Якщо у вас азарт та бажання, тоді заходьте до нас у гості. Тут Ви розслабитеся і скупаєтеся в тій атмосфері теплого автомата Сафарі. Ця гра привабить вас своєю фантазією. Для початку гри визначтеся з розміром ставки та кількістю ігрових ліній. Апарат складається з п’яти барабанів, дванадцяти активних ліній та тринадцяти символів.

Безкоштовна флеш ігра на автоматі Safari Heat

Упродовж гри Ви побачите жирафів, слонів, зебр. Крім тварин, також Ви зустрінете карти з різних мастей і квітів. За допомогою цих слотів та інших Ви отримуватимете бонуси, які залежать від того кого Ви зловили. Лев — дикий символ, він замінюєособливий інший символ для створення виграшної комбінації. Призова сума збільшується вдвічі при випаданні одночасно зображення лева та виграшної комбінації. Бонусний раунд активується після випадання на ігровому полі мінімум трьох символів із зображенням дерев. Він надасть п’ятнадцять безкоштовних обертів барабана.

Бонусна гра Сафарі

Автомат перенесе вас до Африки, познайомить з дикими тваринами. Вирушайте на сафарі. Графіка та звукові ефекти в грідобрепередають дух африканської фауни. Графіка якісна і яскрава, що є додатковим плюсом для ігрового автомата. Звук підібраний оскільки потрібно. Ставки від 1-100 кредитів робляться на одну лінію. Перевагою є те, що в цю гру можна грати безкоштовно і без реєстрації не виходячи з дому. Тож пробуйте і у вас обов’язково вийде. Ви нічого не втрачаєте!

Exit mobile version