Ігровий автомат Rock Climber грати онлайн

rock climber

Безкоштовна флеш ігра автомата Скелелаз

Ігровий автомат Rock Climber — це простий, нескладний, але при цьому популярний серед гравців слот. Слід зазначити, що це щось середнє між класикою та застосуванням нових технологій у будівельній справі. Безкоштовний і не вимагає реєстрації ігровий автомат Rock Climber, що в перекладі означає Скелелаз, подарує багато радісних миттєвостей під час гри. Гарантовано, що не пройде і кілька хвилин, як ви вже розберетеся в грі.

Всі назви апарату: Rock Climber | Скелелаз | Альпініст | Рок Клімбер | Підкорювач Вершин

Альпінізм обраний тематикою даного ігрового слота і вся символіка виконана в цьому дусі. Найбільша кількість бонусів вам принесе символ Сніжинки, найменша — льодурубів. Ігровий автомат Rock Climber став популярним через те, що він не вимагає реєстрації та можна грати абсолютно безкоштовно. Гравець має у своєму розпорядженні п’ять барабанів та дев’ять ігрових ліній. Кількість активних ліній гравець вибирає самостійно, як і розмір ігрової ставки. Ставки ними варіюються в діапазоні від 1 до 25.

Бонусна гра апарату Rock Climber

Не можна залишити поза увагою і бонусну гру, яка представлена ​​тут досить оригінально. Це 5 мотузок, з яких вибираєте одну і по ній залазите на вершину в гонитві за бонусами. Бонусна гра проходить у 5 етапів, кожен із них вартістю 45 кредитів. Вона активується після того, як на ігровому полі з’являється від трьох до п’яти зображень мотузок.
Також виробник не залишив нас без гри на ризик, яка стає доступною після кожного випадання виграшної комбінації. Вона дає можливість задовольнити отриманий вишриш, а для цього просто вгадайте колір картки.

Грати в ігровий автомат Rock Climber — безкоштовно і без реєстрації принесе вам чимало задоволення, а при цьому ще й заробити пристойну суму, якщо ви зробите ставку і зіграєте на гроші.

Exit mobile version