Ігровий автомат Reel Rush грати онлайн

Игровой автомат Reel Rush играть онлайн

Компанія Net Entertainmen пропонує гравцям оригінальний слот Reel Rush. Солодка тема автомата багатьом припаде до душі — героями сюжету є льодяники. Окрім нестандартної теми, слот дивує незвичайними ігровими функціями, що дозволяють цікаво провести час та виграти суттєві суми кредитів. Автомат сподобається гравцям, які цінують оригінальність, креатив та яскраві емоції.

Основні характеристики автомата

Reel Rush має п’ять барабанів. А ось звичних ігрових ліній немає. Автомат влаштований інакше. Однакові символи в будь-якому положенні на трьох або більше сусідніх барабанах – від крайнього лівого до крайнього правого – формують виграшне поєднання. Оплаті підлягає комбінація із найбільшою кількістю символів.

У грі бере участь дикий символ. Є безкоштовні та повторні обертання. Для гри використовуються монети номіналом 0.01 — 0.20 євро. Ставки в автоматі десяти рівнів. Мінімальна – 0.50 євро, максимальна – 100 євро. Найвищий коефіцієнт виплат – Х1000. Вважаємо: максимальний грошовий приз гри – 100000 євро.

Особливі функції слота

Характерна риса Reel Rush помітна з першого погляду на екран. Перед раундом не всі вікна заповнені символами. Активні осередки у своїй утворюють ромб. Участь у освіті комбінацій можуть лише ті символи, що висвітилися на екрані.

Якщо ромбі складається виграшне поєднання, то автомат запускає повторне обертання зі ставкою від казино. У цьому спині на першому барабані вступають у гру пара осередків на другій та третій горизонталі. Це дає змогу отримати більш дорогі виграші.

Якщо у повторному спині знову випадає виграшне поєднання, обертання продовжуються, і знову активуються нові комірки. Кожне відкриття активних вікон на барабані збільшує кількість можливих виграшних поєднань.

П’ять доступних обертань роблять активним все ігрове поле, на якому можна отримати 3125 успішних поєднань.

Оформлення та символи

Смак льодяників на екрані легко уявити. Солодкі ігрові символи кольору та форми схожі на фрукти. Льодяники зі смаком полуниці та сливи, апельсина та чорниці, ананаса та абрикоса, складаючись в ароматні комбінації, приносять гравцям солодкі виграші.

Заслуговує на увагу анімація в автоматі — вона на найвищому рівні. Особливо вражає момент активації нових ігрових осередків після виграшу, що випав, і підрахунок виграної суми прямо на ігровому полі. Потрібний настрій формується завзятим звуковим оформленням.

На тлі базових льодяникових символів виділяється дикий символ — напис WILD. Він випадає усім барабанах, крім першого. Може замінювати будь-яке зображення на екрані, доповнюючи комбінацію. Активний в основній грі та безкоштовних (повторних) обертаннях. Дикий символ не утворює виграшних поєднань.

Варто відзначити оформлення таблиць виплат – вони тематично пов’язані із сюжетом та відрізняються подробицею та зрозумілістю для гравців.

Управління автоматом

Керується цей оригінальний автомат просто та комфортно завдяки русифікованим функціональним кнопкам. Гравець легко розбереться з діями у грі. Потрібно вибрати номінал жетонів та рівень ставки, клацнувши перегортаючи показники параметрів. Розмір ставки в грошах виводиться на спеціальну стрічку внизу екрана.

Безпосередньо гра починається з обертання барабанів. Вони запускаються у двох режимах – автоматичному (є спеціальна однойменна кнопка) і ручному – це центральна кнопка в автоматі.

Ігровий онлайн-автомат Reel Rush привертає увагу своїми функціями та нестандартним пристроєм. Стильний та креативний, він порадує гравців яскравим дизайном, повторними спинами, привабливими коефіцієнтами, наявністю дикого символу. Гра на Reel Rush принесе ароматні, солодкі емоції!

Exit mobile version