Ігровий автомат Playboy грати онлайн

playboy

Відеослот «Плейбой» з’явився на світ завдяки розробникам компанії Мікрогеймніг. Тема гри повністю відповідає назві, в чому можна переконатися, лише глянувши на символи, що випадають на барабанах, більшість з яких складають напівоголені красуні.

Опис ігрового автомата Playboy

Після стартового запуску відеослота починає долинати нехитра мелодія, тоді як на екрані з’являється вікно з попередженням про наявність таблиці виплат в автоматі. Ігрове поле оформлене досить стильно: барабани, яких 5 штук, розташовані на чорному тлі, як і карткові символи. Розбавляють похмурі тони лише дівчата, якими гра рясніє.

У верхній половині екрану знаходиться емблема із кроликом – символом популярного журналу, а в нижній – кнопки для регулювання ігрового процесу.

На кожен барабан припадає три символи. Мінімальний розмір ставки – 0,30 кредитів, а найбільший – 37,50. За замовчуванням існують 243 активні лінії, змінювати це число за умовами не дозволяється.

Символи ігрового автомата Плейбой

В наявності автомата є 12 стандартних символів, за які покладаються такі виплати:

-від 0.30 до 5.00 кредитів за наявності серії з 3-5 рудоволосих красунь;
-від 0.30 до 4.5 при випаданні аналогічного числа блондинок;
-Від 0.20 кредитів до 4.00 при випаданні трьох-п’яти елементів з брюнеткою в червоному купальнику;
-від 0.20 до 3.50 номіналів за серію з трьох, чотирьох або п’яти брюнеток у білій блузці;
-від 0.15 до 3.00 за серію із 3-5 елементів із зображенням закоханої парочки;
-від 0.15 до 2.50 за комбінації, утворені червоною машиною, причому елементів має бути не менше трьох на активній лінії;
-Від 0.15 кредитів до 2.00 при трьох-п’яти мотоциклах на активній лінії;
-від 0.10 до 1.50 номіналів за карткові комбінації, складені з трьох-п’яти Тузів або Королів;
-від 0.07 до 1.25 кредитів при Валетах і Дамах, що випадають у кількості п

Незвичайних символів лише два, це:
Дикий символ Playboy. За допомогою даного елемента можна отримати виплату від 1.00 до 10.00 кредитів з появою Плейбою на активній лінії у кількості 3-5 штук. Також дикий символ приймає вигляд будь-якого іншого елемента крім розкиданого, тим самим при можливості допомагає зібрати оплачувану комбінацію. При успішній заміні розмір виграшу додатково збільшується на 2.

Скаттер символ. Символ із зображенням Журналу Плейбой є розкиданим, що означає можливість зібрати комбінацію незалежно від активних ліній. За 2-5 журналів, що випали у довільних місцях поля, ви отримаєте від 0.30 до 60 кредитів за мінімальної ставки. При серії із трьох-п’яти Журналів запускається бонусний режим Playboy Club, де вам на вибір дається право зіграти в 1 із 4 режимів:

Як грати в Плейбой

Для налаштування автомата потрібно встановити кілька ігрових параметрів:
Натиснути на кнопку «Ставка», після чого у вікні вибрати вартість монети (від 0.01 до 0.25 кредитів);
вибрати число монет (від однієї до п’яти);
натиснути кнопку запуску обертання – «Спін» або активувати режим гри в автоматичному режимі, натиснувши «АвтоГра», де слід вказати кількість обертань (5х, 25х, 50х, 100х, до зупинки або Вибірково (з додатковими налаштуваннями)), після чого вони будуть виконуватись самостійно.
З докладними правилами гри можна ознайомитись у розділі довідка – кнопка «?», а для перегляду лише таблиці виплат за кожним символом відмінно підходить вікно «Перегляд виплат».
Для активації/деактивації звукового супроводу достатньо натиснути іконку з динаміком.
При виборі пункту «Варіанти» відкривається додаткове меню, де можна задати швидкість обертання, детально налаштувати звуки

Переваги ігрового апарату

Присутність скатер-символу, який, крім стандартних виплат, дозволяє запустити одну з чотирьох бонусних ігор (Kimi, Sofia, Ashley, Julian);
можливість отримати виплату за наявності лише двох однакових символів (розкиду);
Широкий асортимент стандартних та особливих елементів (14 штук);
Максимальний виграш у розмірі 7500.00 кредитів за стандартної гри, 303750.00 – за бонусної;
Стильний інтерфейс, барвисті символи, карколомні дами і чудова анімація.
Відеослот ‘Плейбой’ залишив по собі виключно позитивні емоції, цьому посприяло як зовнішнє оформлення, так і начинка самого автомата. Завдяки

Exit mobile version