Ігровий автомат Pirates Treasures грати онлайн

До уваги любителів пригод морського світу представляється чудовий онлайн-слот від провідного виробника азартних онлайн-ігор Playson під назвою Pirates Treasures, що дослівно перекладається як Піратські скарби. Тематика гри дуже захоплююча та популярна. Існує багато слотів на піратську тематику, але пригоди, які мають пройти на даному ігровому автоматі, здатні принести реально великі виграші. Тому всім любителям азартних ігор наполегливо рекомендується відкласти всі побутові справи і вирушити у віртуальну пригоду морськими просторами у пошуках неймовірних багатств, захованих запасливими піратами.

Особливості грального автомата Pirates Treasures

Pirates Treasures — це онлайн-слот, що складається з п’яти ігрових барабанів, на них у свою чергу розташована 21 лінія виплат. Користувач до початку гри повинен вибрати кількість задіяних ліній та зафіксувати ставку.

Після цієї простої послідовності дій геймер може починати запуск барабанів. Величина фіксованої ставки на одну лінію може змінюватись від 1-го цента до 1-го долара максимум. Отже, максимальна ставка на один спин може становити 21 долар. Щоб ознайомитися з величиною оплати формування конкретних символічних комбінацій, необхідно перейти у відповідний розділ «Таблиця виплат».
Інтерфейс ігрового автомата «Піратські скарби» гранично простий у користуванні, настільки, що «юнга» азартного онлайн-світу без будь-яких труднощів перетвориться на «капітана». Для отримання гідних грошових винагород необхідно формувати виграшні комбінації. Умовою формування є наявність трьох і більше іконок з однаковими ілюстраціями в активній лінії виплат у порядку зліва направо.

Символи ігрового автомата

Відповідно до тематики гри, розробники створили стилістичні символи, що відображають неповторність піратського способу життєдіяльності з усіма перевагами. Протягом основного режиму гри на барабанах прокручуватимуться символи гармат, шабель, папуг, черепів з кістками, скринь з коштовностями, компасів і островів. Крім тематичних символів, у гру ввели типові символи гральних карток від «Дев’ятки» до «Туза».
Крім всіх ігрових символів, цей слот передбачив Wild (дикий) та Scatter (розкид) символи, що впливають на ймовірність формування комбінацій на лініях та величину грошового виграшу в цілому.

Диким символом є зображення головного героя — пірата. Він допомагатиме гравцеві у формуванні більшої кількості переможних комбінацій. Головним завданням пірата є доповнення символу, що бракує, для повноцінної комбінації. Також головний герой може збільшити значущість комбінації з мінімальної кількості формуючих символів до наявності 4-х чи максимальних 5-ти. Він може замінити будь-який символ, крім розкиданого. Крім того, сформована комбінація з дикого символу є найбільш високооплачуваною.

Скаттер, представлене зображення скрині з коштовностями. Ця скриня гарантує виплату гравцеві, незалежно від місця його перебування на моніторі та активних лініях виплат. Головне – це його наявність у кількості щонайменше 3-х зображень. У цьому випадку, гравець отримує певну кількість безкоштовних спинів із певним множником. Кількість обертань, що надаються, залежить від кількості скаттер-символів, що випали на ігровому моніторі. Множник залежить від величини ставки в основному режимі гри.

Найбажаніший символ передбачений у цьому слоті – це корабель. Він є вісником бонусної мінігри. Умова активації бонусного режиму — це наявність символів корабля на крайніх (1-му та 5-му) барабанах, після чого користувач буде перенесений на піратську бухту. Суть гри полягає у відборі біля корабельного судна золотих запасів шляхом стрілянини з гармати.

Слот не перестає радувати гравців різними режимами та передбачає ризиковану гру. Для її активації необхідно лише сформована переможна комбінація, після чого вам буде запропоновано перейти в ризик-гру. Суть раунду укладена в грі карти, пірати дуже люблять пограти в карти під час штилю. Чудове графічне оформлення цього режиму вражає якістю та барвистістю. Гравцю буде необхідно здійснити вибір однієї з чотирьох закритих карт, яка перевершуватиме дилерську за своїм номіналом. У разі успішного вибору сума, яку принесла переможна комбінація, буде подвоєно. Гра можна повторювати бажану кількість разів.
Pirates Treasures — це чудовий ігровий автомат, що приносить безмежну кількість емоцій позитиву, дарує гарний настрій, і, на додаток до всього, він дуже щедрий на виплату коштів. Грайте із задоволенням та заробляйте свої багатства.

Exit mobile version